Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenységere?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenységere? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal már 3 éve vagyunk együtt és régebbről ismer egy lányt aki nagyon kedveli a párom szülővárosát ezért amikor teheti el is látogat oda (igaz hogy ritkán teheti kb évente 1-2 alkalommal.)! Akkor meg persze már csak összefutnak és megisznak valamit vagy hasonló... az ilyen találkozásokról én nem szoktam tudni főleg nem előre de mindíg hárman vannak a párom a csaj és a párom egy haverja! Várom a véleményeket!
2010. okt. 6. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs okod.
2010. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs.
2010. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lieni válasza:
Semmi okod.
2010. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elég érdekes, hogy egy szót sem ejt ezekről a kis találkozásokról. Engem biztos idegesítene.
2010. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja furi,hogy nem szól róla.Én biztosan megbeszélném a párommal.
2010. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dobd fel az ötletet, hogy te is elmennél vele szívesen legközelebb. :)
2010. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
basok bele,ha a párod 3 éve akkor szégyel vinni magával vagy mi van?persze hogy van rá okod
2010. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ritkán járok szórakozni! Megmondom őszintén hogy nem szeretek. Ezért nem járok el se a párommal se a barátaimmal. A párom se egy bulihuligán nagyritkán megeszik egy pizzát a hevrokkal vagy legurítanak pár sört és annyi! A kanbulikba meg pláne nem vágyom!

A csajhoz visszatérve mint már mondtam nem tudok róla hogy ha a párommal találkozik akkor hogy hívhatna már el a párom engem is?

2010. okt. 9. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Most akkor hogy is van ez? A zöld mezőben azt írtad, hogy "mindíg hárman vannak a párom a csaj és a párom egy haverja!" - nekem ebből egyértelműen úgy tűnik, hogy találkozgatnak... akkor miért ne hívhatna el téged is (az elmélet kedvéért kérdezem, mert az uccsó kommentedben ezt kifogásoltad)? Egész nyugodtan kérdezz rá szerintem, hogy miért nem beszél neked ezekről az összejövetelekről, ebből még nem lehet baj.
2010. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A csaj találkozik a párjával csak a kérdező nem tudja ,hogy pontosan mikor.:D

Ha jól értelmezem.

2010. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!