Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírt már miattatok pasi? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírt már miattatok pasi? Ki hogyan reagált rá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Igen,sírt!Most például tegnap,mert nem rudta,hogy hogyan reagálok majd rá,hogy 1 hónapra el kell mennie tőlünk és azthitte könnyebb lesz ha megpróbál szakítani!

Azért ment el,mert ő tőzsdézik és minden nap ott kell lennie,hogy eladhassa a részvényeit és megtudja venni a házunkat és az éttermet amit már régóta tervezett!

De sírt mert neki is rossz hogy most el kellett mennie tőlünk!

2008. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Az én barátomat akkor láttam sírni(először és remélem utoljára),amikor én el akartam hagyni őt...

Bulizni,pasizni,vedelni akartam,kipróbálni mindazt,amit addig elmulasztottam.És a szerelmem hagyott elmenni,pedig imádott,ahogy most is.

Amikor visszaadtam neki a jegygyűrűt,nem tudta tartani magát...

Azóta lassan fél év telt el,és újra együtt vagyunk:)

De azt a napot sosem felejtem el.Akkor döbbentem rá igazán,mennyire szeret engem.

2008. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen, és én is szánalmasnak éreztem. De csak azért, mert én nem szerettem őt, és púpnak éreztem a hátamon, hogy nem tud méltósággal tovább állni.
2008. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Én már sírtam a barátnőmnek!

Sőt olyan is volt hogy együtt sírtunk.

Szerintem ezt embere válogatja én pl. nagyon érzékeny vagyok.

Egyszer megkérdezte mi lenne ha meghalna én elkezdtem neki mondani hogy minden születés napján névnapján és minden hónap 6.-án kimennék a sírjához egy szál vörösrózsával és vinnék egy üveggel a kedvenc piájából:)

Én 3 éve nem iszok de az ő egészségére innék és a többit rá locsolnám a sírjára és ott lennék vele egész nap.

A végét már könnyezve mondtam és erre elfordult és ő is elkezdett sírni mert annyira meghatotta.

Sose felejtem el azt a pillanatot:)

2008. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Pont a napokban történt az egyik eset...

Az első akkor volt, amikor elkezdődött a suli. Ő kollégista lett, én pedig egy másik városba jártam. Nagyon sírtam aznap, mikor először ment be a koliba. Mikor búcsúzkodtunk, sírt ő is sírtam én is.

A másik eset pedig tegnap előtt volt. Azt hitte, hogy megcsaltam. Szakított.. mondta, hogy felejtsem el, már reménytelen, és soha többé nem leszünk együtt. Egész nap csak győzködtem, de nem sikerült hatni rá.. Aztán estefelé mentünk rokonokhoz karácsonyozni, aztán Pestre. Írt sms-t, hogy nem bírja tovább, még mindig szeret meg ilyenek.. Hazajöttem, megbeszéltünk mindent, újra együtt vagyunk.

Szerintem egyáltalán nem szánalmas, ha egy pasi sír. Jó érzés tudni, hogy vannak ilyen érzelmes, érzékeny férfiak a világon. Én azóta még jobban szeretem a páromat, és örökké vele akarok lenni (:

2008. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Már többször is sírt a barátom nekem, 2X vettünk könnyes búcsút egymástól, annyira ragaszkodunk egymáshoz. Egyszer úgy kelt fel, hogy azt álmodta elhagytam egy másik pasiért, akkor is könnyesen magához szorított. Volt olyan is, hogy félre értettem egy dolgot, és elsírta magát, mert nem tudta mit is gondolok róla ezekután, pedig nem is úgy van...:)

Én mindig átöleltem szorosan, és simogattam az arcát ilyenkor, mondtam mennyire szeretem....

2008. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

igen, amikor egy hete kidobtam szegényt...

de már késő volt...

és valljuk be, én 100x többet sírtam már a 2év alatt miatta, szóval ennyi belefért..

2008. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát a legelső pasim sírt miattam. Neki nem én voltam az első. Nagyon rövid kapcsolat volt, pont azért mert nekem az első volt és nem tudtam kezelni a helyzetet.

Akkor történt, amikor szakítottam vele. Nagyon kiborultam, mert elsőre kiröhögött... Erre elkezdtem vele üvölteni és mindennek leszóltam aztán el akartam menni, ő meg még csak egy helyben állt. Aztán utánam szólt, én megálltam egy pillanatra és akkor megláttam, hogy sír...:( Nagyon fájt a szívem, de tovább mentem. Azóta beszéltünk MSNen és azt mondta, hogy még soha nem sírt lányért...Hogy ő nem ilyen, de én kihoztam belőle. Azóta nem beszéltünk, ez volt már jó 6 hónapja.

2010. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. De kevert egy csajjal, és én elküldtem nagyon meleg és messzi égtájakra, elhordtam mindennek. Kár hogy nem személyesen tehettem. Hallani sem akartam róla. Barátai közül ketten is felhívtak, hogy adjak még egy esélyt neki, mert szeret, én kellek neki, stb.. meg hogy rossz nézni. Először azt mondták hogy könnyes a szeme és nagyon kivan utána meg egy srác hívott azzal hogy már tényleg nagyon rossz nézni mert bőg.. hát én meg egyelőre ezt nem akarom elhinni. Nem tudok egyszerűen már senkinek sem hinni :S
2010. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!