Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sírt már miattatok pasi? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírt már miattatok pasi? Ki hogyan reagált rá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen..de azért mert megbántott.Attól függ, hogy nálad miért sírt.Mert elhagytad vagy mert összevesztetek stb??
2008. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Sírt! Ledöbbentem, mert nem egy érzelgős típus, sőt... Akkor, abban a pillanatban szerettem bele mégjobban!
2008. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Miattam még nem sírt pasi, de ennek mondjuk örülök, mert én is pasi vagyok. :)


Viszont nekem egyszer homályos lett a szemem, mikor egy barátnőmnek elmondtam, hogy jobban szeretem a saját életemnél.


Ritka, de előfordul és ha előfordul, akkor az nagyon őszinte.


Viszont a legtöbb nő megijed tőle. Kevés az aki ezt le tudja kezelni, egyszerűen nem tudják, hogy mit kellene vele kezdeni. Sokan fel sem fogják, hogy valami olyat kaptak amit nő ritkán kap.

2008. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen... másfél évig voltunk együtt. A közepefelé problémák adódtak, és úgy döntöttem talán jobb lenne hagyni. Sosem fogom elfelejteni, elmondtam neki hogy hogy érzek, és hogy ez nekem így nem jó. Felpattant, és elakart menni, szerencsétlenségére nálunk voltunk. Utolértem, és láttam egy krokodil könnycseppet végig gördülni az arcán. A szemembe nézett, és stílusához méltóan megjegyezte, hogy "látod? egy érzékeny kis ... lettem miattad, annyira szeretlek!" Megöleltem, és utána még 7 hónapig boldogan éltünk. :)

"Mostani exbarátom" egyszer sírt állítólag miattam, de ez nem előttem zajlott, tehát nem tudom. Lényeg hogy nagyon megbántott, és én szakítani akartam... Persze nála nem nagyon hatott meg a sírás, ő hibája volt hogy ennyire haragszom rá.

2008. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos miattam majdnem mindegyik volt barátom sírt. Úgy látszik, hogy én valamiért ezt hozom ki az ellenkező neműekből. Mindegyik alkalomra emlékszem, annyira, hogy konkrétan magam előtt látom az arcukat.. sokszor volt emiatt lelkiismeret furdalásom.
2008. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Engem megbántott a barátom. Hazudott. Nagyon rosszul érintett. Sírt mert rájött, mennyire megbántott, és hogy milyen rosszul tette, hogy hazudott. Aztán azért is mert én is sírtam. De az én szememben ettől csak nagyobbra nőtt! Még jobban beleszerettem. :) Ezzel azt is kifejezte számomra, mennyire szeret, mennyire fontos vagyok neki.
2008. dec. 28. 13:21
 7/19 anonim válasza:

Én miattam se sírt még pasi mert pasi vagyok.

Volt egy 1 éves kapcsolatom és nagyon szerettem a lányt és már nem emlékszem h pontosan mi volt, de elkezdtem előtte sírni és láttam rajta h meglepődött mondjuk h akkor mit gondolt nem tudom de egyből másképp beszélt velem :)

2008. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
én fiú vagyok:)én miattam egy lány sírt mert annyira szeretett.
2008. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
persze h sírt,általában a volt pasijaim h ne hgayjam el őket,a mostani meg bevolt baszva és azért h szeret:D
2008. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Értem is sírt már pasi, de én már szánalmasnak éreztem!

Mert azt mondta ha elhagyom felakasztja magát!

Ez lelki zsarolás!!

Viszont éreztem hogy ő igazán szeretett...

Most már mind1. Rég volt..

2008. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!