Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi okból kereshet még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból kereshet még mindig?

Figyelt kérdés
A barátom 2 hete szakított, mert nem szeretett már, én rontottam el, utálatos voltam vele. Mégis azóta is szinte minden nap rámír, kérdezősködik, és ha más fiú jön szóba, egyszerre ideges, és leoszt, hogy miért emlegetek neki más srácokat. De mégsem kellek neki, úgy tűnik. Miért csinálja ezt? Miért ír minden nap? Miért akarja pl, hogy lemenjek a meccsére hétvégén?
2010. okt. 6. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert még akar. :) Kérdezd meg nyíltan.
2010. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok férfinál megfigyelhető ez.Nem akar téged már, de másnak sem enged át.Hónapok/évek alatt berögzült benne,hogy hozzá tartozol,viszont a szerelem elmúlásával mással akar lenni,de téged nem akar mással látni.
2010. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bejössz még neki attól
2010. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő sem kezd mással, és szerintem nem is akar. És annyi ideig nem is voltunk együtt, hogy ennyire ragaszkodjon csupán az idő miatt. Pár hónap után nem hiszem, hogy ennyire megszokta volna.
2010. okt. 6. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező.Nem Ági vagy Nyírábrányból?
2010. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. okt. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!