Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból teszik ezt BIZONYOS fiúk?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre h bizonyos fiúk ha ők tetszenek egy lánynak aki nem jön be nekik akkor szemetek lesznek!Tehát nem közlik vele h nem jön be hanem panaszkodnak mindenkinek a haverjai közül még más lányoknak is h az a csaj szerelmes belé de nem jön be neki!Ja a csaj nem mászott rá max flörtölt vele ő meg viszonozta a flörtöt úgy h egy ideig nem hagyták abba azután ezt csinálja!És ez nem egyedi eset annak idején velem is tettek ilyet meg más lányokkal is!Pedig nekem is egy általam rendesnek hitt fiú tette jól tanult meg udvarias volt aztán mégis ilyen!Annyi különbség volt köztem és a csaj között h én kiközösített szerűség voltam lehetett azért is de nála nem így volt!Ráadásul terjedőben van mert több lánnyal is előfordult ilyen!Ja és nem a menőcsávók hanem külsőre teljesen norm srácok követik el.Miért? és nem általánosítás azért emeltem ki a bizonyos szót!
2011. aug. 9. 17:57
 1/5 anonim válasza:
52%
hát neked sincs jobb dolgod...
2011. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
59%
mert gáz, ahogy nyomultok rájuk. ne viselkedjetek idióta módon, akkor nem fogtok így járni.
2011. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már ne haragudj de akkor is szemétség teteje akkor mondja a szemembe meg a csajnak is és milyen nyomulás?Az h mosolygott rá?Meg az a kis flört?Akkor miért viszonozták?Ha elfordítják a fejüket meg ilyenek már abból is értettünk volna!De még mindig tisztességesebb ha a szemünkbe mondja de nem éget be ne a mi hbánk legyen már h vannak ilyen suttyók!!!
2011. aug. 9. 18:05
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és ha fordítva lenne akkor persze mert biztos kisk.urva a csaj mi?Mert a "tökéletes tesztoszteron agyú idiótáknak mindig igazuk van"Alegkönnyebb mindenért a nőket okolni!
2011. aug. 9. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez azért van,mert még éretlenek :)
2011. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!