Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy minden más lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy minden más lett a barátommal, mit tehetnék, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, szeretjük is egymást, csak vannak gondok, amelyeket hiába említek, nem változik semmi.


Egyre kevesebb az előjáték: azért mert nagyon nedvesedek, nem jelenti azt hogy lélekben is készen állok a szexre.

Hiányzik ami még a kapcsolatunk elején volt: vágy, vonzódás. Nem tudtunk egy filmet sem végignézni, mert egymásnak estünk, sokat voltunk együtt.


Most heti 1-2 együttalvás, kevés a szex, keveset vagyunk együtt.

Olyan hanyagoltnak érzem magam. Karácsonykor is mintha a családja, és az összes rokon előrébb ált volna. 26-án ért ide, pedig beteg voltam, és szörnyen hiányzott.


Jó együtt, de néha úgy érzem mindig kitalál valamit, hogy reggel mehessen el. Mindig megígéri hogy tovább marad, aztán valami mindig közbejön (nem tudom, hogy véletlen-e)


Csak annyira szeretem, hogy ezek a dolgok iszonyatosan fájnak...


2008. dec. 28. 10:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Komolyabban veszed ezt a kapcsolatot, mint ő..ez teljesen egyértelmű. Persze fél év még nem olyan sok idő..lehet neki több idő kell, hogy bemutasson a rokonoknak. Ezt nem kell a szemérevetni, lehet, ő még nem érett egy komolyabb kapcsolatra. itt ütközhetnek az érdekek. Megint csak azt tudom mondani, hogy beszéld meg vele, hogy mire van szükséged, aztán meglátod mi történik. Ez befolyásolhatja a döntésedet a kapcsolatot illetően..
2008. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Rendben beszélek vele.

Komolyan veszi ő, néha iszonyat féltékeny tud lenni, és előző kapcsolata is 2,5 évig tartott, 2. vagyok neki

2008. dec. 28. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!