Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy minden más lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy minden más lett a barátommal, mit tehetnék, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, szeretjük is egymást, csak vannak gondok, amelyeket hiába említek, nem változik semmi.


Egyre kevesebb az előjáték: azért mert nagyon nedvesedek, nem jelenti azt hogy lélekben is készen állok a szexre.

Hiányzik ami még a kapcsolatunk elején volt: vágy, vonzódás. Nem tudtunk egy filmet sem végignézni, mert egymásnak estünk, sokat voltunk együtt.


Most heti 1-2 együttalvás, kevés a szex, keveset vagyunk együtt.

Olyan hanyagoltnak érzem magam. Karácsonykor is mintha a családja, és az összes rokon előrébb ált volna. 26-án ért ide, pedig beteg voltam, és szörnyen hiányzott.


Jó együtt, de néha úgy érzem mindig kitalál valamit, hogy reggel mehessen el. Mindig megígéri hogy tovább marad, aztán valami mindig közbejön (nem tudom, hogy véletlen-e)


Csak annyira szeretem, hogy ezek a dolgok iszonyatosan fájnak...


2008. dec. 28. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó leírást írtál, csupán a legfontosabb infókat hagytad ki: mennyi idősek vagytok?
2008. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát, elsőként fél év után kéne tudnotok beszélgetni a dolgaitokról, szerintem :


Egyre kevesebb az előjáték: azért mert nagyon nedvesedek, nem jelenti azt hogy lélekben is készen állok a szexre.

-ezt mondd el neki, így, ahogy itt is leírtad


a többit meg beszéld meg vele... mondd el neki h ez neked fáj, szeretnéd tudni az okát, stb... ennél többet szerintem nem tehetsz első lépésként

2008. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20/21
2008. dec. 28. 10:35
 4/12 A kérdező kommentje:

annyira nem értem, mert emellett meg érzem hogy szeret, éjjel átölel, jóban van a család minden tagjával, ajándékokat hoz, suli után elvisz kajálni, csak már nincs az a tűz meg lángolás.. legalábbis részéről.


Persze szoktunk is beszélni róla, ilyenkor sóhajt egyet, és anynit mond hogy ok, változtatunk., de ha változnak is a dolgok, nem huzamosabb időre :(

2008. dec. 28. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen ismerős a szitu :)...Mi a barátommal 10hónapja,lassan 11 hónapja vagyunk együtt!

Nálunk is ez van...A szerelem átalakul szeretetté! De nyugi a ragaszkodás megmarad! :)

2008. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy minden egyes alkalommal érzem a szeretetet, de amikor készül mintha sziven döfnének, és miután elmegy itt ülök és sírok, mert én még más érzelmi szinten vagyok
2008. dec. 28. 12:11
 7/12 anonim válasza:
Valóban nagyon fontos a kommunikáció! Pláne fél év után.. valahogy úgy érzem, hogy neked Ő fontosabb, mint Te neki. A családját ismered? Mert azt sem értem, hogy téged miért nem vitt magával karácsonykor (esetleg a betegséged miatt?). Ami a lényeg: ha már nem vagy boldog a párkapcsolatodban (mert úgy érzem itt már nem csak a szexről van szó), akkor hosszútávon nem fog működni ezzel a fiúval. Ezt mindenképp mondd el neki, és szerintem kérdezd meg tőle, neki van-e valami problémája? Persze a fiúk nem szeretik, ha "nyaggatják" őket, lehet számonkérésnek érezné, aztán meg, hogy ő nem tud téged boldoggá tenni..(tapasztalatból írom). És ha nem nagyon változtat a dolgokon, ami leginkább az, hogy jobban/többet törődjön veled, akkor érdemes átgondolni ezt a kapcsolatot. A mi esetünkben a párommal is megtörtént hasonló, kb. fél év után, én is sokszor panaszkodtam neki, hogy ez meg az nem jó, később mondta csak, hogy részéről is vannak problémák. Én is jobban odafigyeltem ezután, ő is, sokat javultak a dolgok. Kívánom neked is!
2008. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szűk családot ismeri, vidékre mentek rokonokhoz, nem lett volna kedvem lenni, csak kicsit vele lenni kettesben. Csak úgy lenni, feküdni, és csókolózni, stb.

Már ezek sincsenek

2008. dec. 28. 13:38
 9/12 anonim válasza:

Hát...ha már ezek sincsenek, az nem valami jó. Mivel nagyon szereted, adj esélyt még egy beszélgetésnek. Mondd el neki, mire vágysz, mit szeretnél, de ha továbbra sem változik semmi, akkor akármennyire is rossz (persze nem örökké!!), érdemes kilépned a kapcsolatból. Ha nem vagy boldog, és ő nem akar téged azzá tenni, akkor minek örlődnél még hetekig, hónapokig? Az a legfontosabb, hogy boldog legyél. Egy rossz párkapcsolat kihathat életed más területeire is, ami pedig nem éri meg, egy srác miatt sem. Nem könnyű, tudom, de te alakítod az életed..és ugye nem vagy mazohista! :)

És még annyit, hogy a srác tudja, hogy miért nem tartottál vele a rokonaihoz karácsonykor? Hívott magával?

2008. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hívott. Mentek négyen aztán ennyi. Pedig a rokonok is tudnak rólam, mert küldtek múltkor is mikulás csomagot..
2008. dec. 28. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!