Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok kész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok kész egy kapcsolatra, de ugyanakkor szeretnék. Tényleg hagyjam még?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, de úgy érzem hogy nem vagyok kész egy kapcsolatra úgy egyáltalán, mert ő ritkán, de jár discoba, meg szórakozni meg azért járogat el ide-oda, ami szerintem a normális. De én meg csak itthon vagyok mindig, és nem járok sehova + ismerősi köröm se túl nagy, az osztályon kívül nem ismerek szinte senkit. Soha nem voltam még egy buliban sem, és úgy érzem kevés lennék hozzá vagy bárkihez is, mert tényleg csak itthon vagyok és igazából nem értem magamat se nagyon, nem ismerem magam, ami vele szemben meg úgy senkivel szemben nem normális... Nem vagyok egy izgalmas srác tényleg, de valahogy nem is érzek késztetést arra hogy menjek akárhová is, de ehhez az is hozzá járul hogy szerintem sajnos lusta is vagyok változtatni, meg valahogy a lelkem mélyén nem is akarok... pedig tudom hogy nem vagyok normális :(. Nem igénylek semmi szórakozást meg semmit és nem tudom miért... csak itthon ülök. Úgy érzem emiatt nem állok kész egy kapcsolatra mert nem érdemlem meg így hogy szeressenek hiszen a közösségi életem is 0 meg az élet tapasztalatom is. Kevés vagyok én egy lányhoz. Jól gondolom?
2010. okt. 5. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Figy embereld meg magad.. és menj el bulizni.. disco vagy mittom én!! én is ezt teszem ! holnap bebizonyitom(legfőbbképpen magamnak), hogy lehet változtatni! csak akarni kell.. majd mesélek:D

17/f

2010. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
azzal nem jutsz előre, ha olyasmire "kényszeríted" magad, amit nem szeretsz, vagy nem akarsz... ha nem akarsz diszkózni, ne menj... de valami izgalmasba, érdekesbe mindenképp kezdj bele és elsősorban önbizalomerősítésbe...;)
2010. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

10-06 07:12


Mint mondtam, ezzel a hozzáállással nem jutsz puncihoz!!!


A bulizást pedig mindenki szereti, aki el tudja engedni magát, és jól tudja érezni magát nem pedig feszélyezve haza akar menni!

Viszont a buli egy kényszer féle, ugyanis ott sok csaj van!

2010. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát én nem szeretem a bulizást, de ha tényleg ez van, akkor ha jobban Belegondolok jobb is nekem egyedül :). Úgy látom én egy ilyen csodabogár vagyok és soha nem értem meg magam és az embereket. Hát, valakinek ilyennek is kell lenni nem igaz :)? Na mindegy. Köszi a válaszokat!
2010. okt. 11. 14:55
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 14:55


Igen, és olyannak is kell lennie akit a nigériai lázadók megcsonkítanak egy gödörben tartanak és minden nap a fejére vizelnek és sz....k. De nem feltétlen kell ennek neked lenni!

Tulajdonképpen jó hogy így gondolod, mert így megmentesz pár lányt a szánalmas hozzáállásodtól!

A bulizás nem diszkózást jelent, hanem azt hogy elengeded magad, gátlások nélkül és jól érzed magad tőle. Ezt én is csak pár éve tudtam meg. Addig én is úgy gondoltam hogy a bulizás az a hülyéknek van.


Neked egy jó nagy seggberúgás kéne, talán még menthető vagy. Ha nem kapod meg most, akkor majd negyvenévesen a foteledben ülve azon fogsz tűnődni, hogy mi maradt ki és miért!!!

Ha szerencséd van, akkor valaki jól seggberúg, és előbb nősz fel. Magadnak hazudhatsz, de a soraidon látszik, hogy akarod és érdekel, de egy pöc.s vagy és nem mered megtenni és azt sem tudod hogyan kell!

2010. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
inkább maradok olyan amilyen vagyok :), jobb nekem egyedül mondom, és igazad van, jó hogy így megmenthetek pár lányt. Köszi a válaszokat.
2010. okt. 12. 14:49
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnap 14:49


Ne is haragudj de ez a gondolkodásmód szánalmas, és szerintem erre te is rá fogsz jönni csak későn, de a te dolgod. Én is ilyen voltam ezért tudom miről beszélek!

2010. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!