Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok kész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok kész egy kapcsolatra, de ugyanakkor szeretnék. Tényleg hagyjam még?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, de úgy érzem hogy nem vagyok kész egy kapcsolatra úgy egyáltalán, mert ő ritkán, de jár discoba, meg szórakozni meg azért járogat el ide-oda, ami szerintem a normális. De én meg csak itthon vagyok mindig, és nem járok sehova + ismerősi köröm se túl nagy, az osztályon kívül nem ismerek szinte senkit. Soha nem voltam még egy buliban sem, és úgy érzem kevés lennék hozzá vagy bárkihez is, mert tényleg csak itthon vagyok és igazából nem értem magamat se nagyon, nem ismerem magam, ami vele szemben meg úgy senkivel szemben nem normális... Nem vagyok egy izgalmas srác tényleg, de valahogy nem is érzek késztetést arra hogy menjek akárhová is, de ehhez az is hozzá járul hogy szerintem sajnos lusta is vagyok változtatni, meg valahogy a lelkem mélyén nem is akarok... pedig tudom hogy nem vagyok normális :(. Nem igénylek semmi szórakozást meg semmit és nem tudom miért... csak itthon ülök. Úgy érzem emiatt nem állok kész egy kapcsolatra mert nem érdemlem meg így hogy szeressenek hiszen a közösségi életem is 0 meg az élet tapasztalatom is. Kevés vagyok én egy lányhoz. Jól gondolom?
2010. okt. 5. 21:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/F
2010. okt. 5. 21:55
 2/17 anonim ***** válasza:

pedig tudom hogy nem vagyok normális :(


Önsajnálat? Az nem jó dolog. Ne keseregj, hanem tegyél azért, hogy lehessen barátnőd, ha akarsz.

2010. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy úgy érzem nem érdemlek meg senkit. Amikor meg egyedül vagyok sírok hogy nekem nincs barátnőm... :(
2010. okt. 5. 22:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy önsajnálat. Vedd már észre: első körben NEKED KELL AKARNOD, hogy legyen valakid.
2010. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De egyszer szeretném egyszer nem :(
2010. okt. 5. 22:18
 6/17 anonim ***** válasza:

22:18

"De egyszer szeretném egyszer nem :("

Tehát nem szeretnéd. Majd, ha folyamatosan azt érzed, akkor lesz itt az ideje.

2010. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

:DDDD 17 vagy?!


Kevés vagyok én egy lányhoz. Jól gondolom?


:DDDD


Kisebbrendűségi érzés! :DDD


1. a fenti mondatodat felejtsd el ha valaha is akarsz nőt!!


2. Én is így voltam. Buli nuku lustaság, a lányoknak nem én kellek mondtam.... stb! 24 ÉVESEN VESZTETTEM EL!!!!!!!!!!! Te is így végzed BM, ha nem embereled meg magad!!!!



Először is, vannak olyan csajok akik a te életformádat élik, és még akad köztük dugható is, de mivelk azok olyanok mint te, sose fogtok találkozni, mert ŐK IS OTTHON ÜLNEK!!!


A bulizós csjoknak lehet h több kell, de megéri váltani! Punci hegyek, és kóbor numerák ezerrel! Bár én is visszamehetnék az időben! :((((


Alaptételek:


Ha magadnak be tudod adni hogy lehet jó csajod, akkor a csajnak már sokkal könnyebben beadod, mert magadat vágod át a legnehezebben!


Ha önbizalmat színlelsz lesz önbizalmad!


Béna gyereknek anyja veri a f@szát!



Szóval embereld meg magad és keress egy nőt, vagy menthetetlen leszel!

A párkapcsoaltot is tanulni kell. Kezdd el most!!!

2010. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél utolsó :(, én nem vágyom rá hogy bulizzak meg hogy minél több csajom legyen. Nekem elég egy lány is akit szerethetek, de amúgy nem érzem magam elégnek hozzá még. Na mindegy, köszi a válaszokat.
2010. okt. 6. 07:12
 9/17 anonim válasza:
Először iss szerezz igazi barátokat... akikkel eljársz bulizni:D sztem ezzel meg is oldódna pár dolog
2010. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

én is ilyesmi voltam, meg néha most is. ennek ellenére találtam valakit...

mivel az ember társas lény, legalább egy emberre szüksége van. ne emészd magad, hanem ha szeretnél egy lányt magad mellé, akkor keress:) illetve próbálkozz. 17 évesen még semmi sincs veszve, noha én is így gondoltam. ha barátaid nem is nagyon vannak, de egy lány biztosan jót tesz... nekem a párom egyben a legjobb barátom is lett, s habár már nem igazán vagyunk együtt, kitartok mellette, s ez jó érzés. azt érzem, vagyok valaki. olyasvalakit keress te is, aki igazán megfelel neked. hidd el, normális vagy, s nem minden a disco és a partyk. én egyetemista vagyok, de nem járok füstös szórakozóhelyekre, nem élek azzal, ami ezekhez társul. nekem így jó. nem is képzeled, mennyi olyan ember van, aki szintén nem él ezekkel, de nem üres az élete. azok pedig akik nem így gondolják, s csomó mást hagynak ki, nem tudják, mit veszítenek...;) lényeg, hogy még nem találod önmagad, s szerintem szükséged lenne egy hozzád hasonló lényre, ugyanakkor legyen egy kicsit bátrabb és pozitívabb, hogy biztasson téged, mindenben kitartson melletted:)

2010. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!