Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vágjak hozzá "jópofát"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágjak hozzá "jópofát"?

Figyelt kérdés
Tavaly jártam egy lánnyal de kiderült hogy forróbb a vére mint kéne, de én még mindig érzet valamit iránta, ez kicsit harag, kicsit nosztalgia. Az egyetemen én vittem bele a fiúbandánkba, de miután szakítottunk ő valahogy velünk maradt. Most a sztori űgy néz ki, hogy nem beszélünk egymással és a haverjaim nem hivnak el bulizni, mert úgy néz ki hogy az egyikükkel összefog jönni. Szerintem tuti kibeszél engem, de a legrosszabb az hogyha elmennék velük nem akarom nézni hogy elöttem nyalakodnak. Tipikus az az eset amikor a csaj ellenem fordította a barátaimat akik nagyon hiányoznak. Mit tegyek?
2010. okt. 5. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellened fordította? :D Na na már... akkor azok az emberek soha nem is voltak a barátaid. Ilyen társaságba minek mennél bele?
2010. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát elég nehéz helyzetben vagy :/

szerintem ha a haverjaiddal elég jó a kapcsolatod, meg tudod velük beszélni ezt...

kérdezz rá, h basszus, egy csaj miatt "kidobtatok" a bandából?

2010. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A baj, hogy a srác akivel összefog jönni, jobban bírják mint engem vagy legalábbis nem akarnak választani köztem és közte...
2010. okt. 5. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fordított ellened senkit. Egyszerűen csak úgy alakultak a dolgok, hogy szakítottatok, majd megtetszett neki egy haverod.

Legyél túl rajta és fogadd el, hogy ez van. Azért ne maradj ki semmiből, mert változtak a dolgok.

Mondjuk ha még szereted, akkor nehéz. De azért, mert te nem tudod elfogadni ne gondold, hogy mindenki ellened dolgozik...

2010. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Békélj meg a csajjal!

Egyáltalán nem biztos hogy kibeszél téged!!!!! Ennyire egoista vagy?! Miért biztos hogy a világ millió dolgai közül te érdekelnéd őket a leginkább?!!

Hívasd meg magad, vagy hívd meg te a barátaidat! Ám ha túl nagy már a szakadék köztetek akkor keress új barátokat!

2010. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ti elbírnátok viselni ha egy nő titeket megcsalna stb. utána meg nem köszön ha elmegy melletted stb. ezek után meg játszam el a jópofát? hát nehéz lesz...
2010. okt. 6. 00:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor hagyd őket a francba. A barátaid is jó fejek lehetnek, ha inkább őt választják helyetted...

Keress igazi barátokat, akik ilyen esetben melletted állnak.

2010. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!