Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom külföldre ment tanulni 9 hétre. Ebből már több, mint a fele eltelt, de én még mindig félek, hogy mire hazajön elfelejt. Aggódok amiatt is, hogy vajon mit csinál egész nap, nem csal -e meg :( Vagy ha eddig nem felejtett el, már nem is fog ? :D
2010. okt. 5. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl nagy ott a bizalom a részedről...
2010. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közben tartjátok a kapcsolatot nem?
2010. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tartjuk persze, csak nem mindennap.
2010. okt. 5. 14:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én próbálok benne bízni, de úgy látszik tudat alatt mégsem bízok benne annyira, mert nagyon sokszor azt álmodom, hogy már itthon van, és bevallja, hogy megcsalt :S
2010. okt. 5. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizony téged ez nagyon nyomaszt. Szereted? Szeret?
2010. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretem és gondolom ő is, mikor beszélünk mindig mondja, hogy már nagyon várja, hogy itthon legyen és sokat gondol rám.. úgy tűnik hülye vagyok.
2010. okt. 5. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:

"úgy tűnik hülye vagyok."


Picit több önbizalmat! Először magadban kell bíznod, hogy másokban bízhass!

2010. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ha szeret, nem fog félrekúrni. bízzál benne, mert a féltékenység, bizalmatlanság tönkrevágja a kapcsolatokat:S
2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha 20 fölött, azért ez a hozzáállás nem éppen a leg megfelelőbb. Ahogy többen is írták ha sokat görcsölsz, az tönkre vágja a kapcsolatot. Tudni kell szabadjára engedni a másikat, nem szabad kisajátítani. Az hogy el fog e felejteni, meg hogy szeretni fog e még, a kitartásán és a szerelmén függ.
2010. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!