Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten 12 évesek vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten 12 évesek vagyunk és már volt puszi meg szájra puszi is volt.. Most haragszik a csajom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt átmentünk hozzá.De csak az udvarba.Hülyéskedtünk és véletlenül megfogtam a seggét. Nagyon haragudott rám és hazamentem.Másnap úgy bánt velem mint egy kutyával a suliba. Elküldött a fenébe.Meg más fiúkkal beszélget velem meg direkt nem. Azóta sem beszéltünk.De amikor beszélni akartam vele azt mondta hogy haragszik rám és egy jó ideig nem fog velem beszélni. Azóta nem beszéltünk.Most vált velem? Nem értem.

Mit csináljak?


2008. dec. 27. 21:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem őt és nem akarok vele válni.
2008. dec. 27. 21:42
 12/13 Szandykah ***** válasza:
Szia!=D Lány vok. Először is ha ennyiért megsértődik akkor mi lesz később?? Pofon vág azért, mert megfogtad véletlenül a seggét? Nehogy már... Az osztályunkban van egy sreác és mindenki fenekét fogdossa és csak szólunk neki, h fejezd be... (de ez nem ilyen szitu). A plüss meg a bonbon az jó ötlet...Attól csak megbékél ha nem akkor add oda más lánynak...
2008. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi
2008. dec. 30. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!