Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten 12 évesek vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten 12 évesek vagyunk és már volt puszi meg szájra puszi is volt.. Most haragszik a csajom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt átmentünk hozzá.De csak az udvarba.Hülyéskedtünk és véletlenül megfogtam a seggét. Nagyon haragudott rám és hazamentem.Másnap úgy bánt velem mint egy kutyával a suliba. Elküldött a fenébe.Meg más fiúkkal beszélget velem meg direkt nem. Azóta sem beszéltünk.De amikor beszélni akartam vele azt mondta hogy haragszik rám és egy jó ideig nem fog velem beszélni. Azóta nem beszéltünk.Most vált velem? Nem értem.

Mit csináljak?


2008. dec. 27. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem 12évesen nem ezzel kell foglalkozni..de ha annyira haragszik és ki akarod engesztelni vegyél neki vmi virágot;csokit; vagy egy kis szívecskés plüssállatot..
2008. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. Nehéz ügy... Talán írhatsz Neki levelet, hogy ne haragudjon, nem akarsz rámenős lenni, nagyon szereted meg stb... Hátha megbékél.. És ha gondolod, vehetsz neki egy plüss valamit is, aminek szivecske van a kezében vagy vmi hasonlot, esetleg egy bonbont...
2008. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 27. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Hu hát nem tudom:P én nemigen vennék neki semmit,ha ennyitől így megsértődik.Ha csak ennyitől,akkor mi lesz még,míg nem nőtök fel,rámegy a zsebpénzed..
2008. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó vicc.
2008. dec. 27. 21:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
irj neki valami szép levelet,hogy véletlen volt és nem akartad megbántani:-)
2008. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, a kislány(bocsi, h lekicsizem) biztos megijedt... ennyi az egész... talán elmondta anyujának is, az meg azt gondolta, h ez a 12éves kisfiú perverz már ilyen fiatalon is... tedd azt, amit az előzőek mondanak...
2008. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem gondoltam komolyan,fogadd meg az egyik tanácsot!:) Sok sikert!
2008. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd békén egy darabig, ne szólj hozzá te se, majd rájön, hogy mit veszített el. nehogy már itt lelki sérülésed legyen egy lánytól! :-) ha nagyon akarsz közeledni hozzá, akkor írj neki egy szívecskés levelet, hogy szeretnél bocsánatot kérni és ne haragudjon rád, véletlen volt. :-)
2008. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
előző voltam. szerintem szállj le a csajról, mielőtt ő végleg elszáll magától :-)
2008. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!