Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megmenthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető a kapcsolat? Gyúrunk a bizalomra.

Figyelt kérdés

előfordult ugyanis, hogy a párom társkeresőzött mellettem, vagy bármi más módon mindig kifelé kacsintgatott a kapcsolatból.de nem csalt meg. erre én ugye megbeszélni nem tudtam, mert letagadja, így én is regiztem ide-oda chatelgetni, amit meg tudott.

most ott tartunk, hogy mindketten azon aggódunk mikor netezik a másik.

több szakítás keretében, amikor mindig kibékültünk, most vagyunk azon a ponton, hogy egyikünk sem csinál semmi "rosszat", de azért a gyanakvás ott van benne is, meg bennem is.

most megteszünk mindent, hogy bízhasson a másik bennünk, de ugye pont ez az, amire soha nincs konkrét bizonyíték.

tehát egymást erősítgetjük most lelkileg, ha nem vagyunk együtt akkor telefonon beszámolunk épp mit csinálunk, szinte már nevetséges.

Szerintetek lehet ebből még normális kapcsolat???

Ki tud alakulni egy nyugodt bizalmi rendszer?

Mit gondoltok?


2010. okt. 5. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyúrunk, vazze'? :D

Nem, nem lesz belőle normális kapcsolat. Eleve nincsen bizalom, anélkül veszett ügy.

2010. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de a bizalom csak ki tud alakulni nem?

akik először összejönnek, azoknak sincs több alapjuk bízni egymásban szerintem, az csak idővel alakul ki

az olyanok, hogy :

bízhatok benne, számíthatok rá, tervezhetek vele, stb stb

ez minden később kialakul nem?

csak nálunk nem tudom, mert most még mi sehol nem tartunk ehhez képest

2010. okt. 5. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer tartottatok valahol. Aztán szépen visszaléptetek, mert mind a ketten okot adtatok a másiknak arra, hogy ne bízzon meg. Ő a társkereséssel, te pedig a kicsinyes bosszúddal. Egy kezdetben fejlődő, majd okkal elromlott bizalmat helyreállítani csak az esetek nagyon kis résében lehet.
2010. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

van rés :)

ez azért több mint lehetetlen

köszi

2010. okt. 5. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
*rész :P
2010. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor van egy kis rész :)

így is ez már valami

2010. okt. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!