Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Mi a véleményetek? Szerintetek megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A férjemről van szó. Mostanában eléggé eltávolodtunk egymástől. Volt olyan nap, mikor a szián kivül nem beszéltünk mást egymáshoz. És ez nem a munka miatt van. Másfél hónapja elhatároztram hogy mindet megteszek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk. elmentünk wellnesshétvégére, nagyon kedves vagyok vele, nem kiabálok, jo kedvem van, esténkénrt gyertyát gyújtottam, finom vacsi, hogy kicsit a szexuális életüket is rendbehozzuk. Sajnos a férjem nem annyira vevő erre, azt mondja neki minden ugy jo, ahogy van, A problémákrol nem akar beszélni, inkább elmegy otthorol. Ma is szabadságon lenne, reggel viszont azt mondt, mégis bemegy, mert minek üljünk mindketten itthon?! Pedig a kedvencét akartam fözni, olyan rossz. Van egy 2 éves kislányunk is. Már nem tudom mit tehetenék, ez nagyon nem jo igy. Szinte már semmit nem tud rólam, és a szexuális életük egy nagy nulla, bár tudom, nem ez az első. Adjatok tanácsot légyszi!
2010. febr. 12. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám... mióta megy ez így? nem lehet, hogy csak átmeneti állapot?
2010. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak hullám völgybe vagytok.

Mond neki,hogy hiányzik a "régi" férjed.

2010. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól fel kellene rázni a férjedet, mert ez így tényleg egyenes út a szétmenéshez. Közöld vele, hogy boldogtalan vagy attól, hogy nem érzi jól magát a kapcsolatotokban, és üljetek le megbeszélni, hogy van-e értelme küzdeni, vagy szerinte menthetetlen a házasság, mert ha szerinte menthetetlen, akkor te nem futsz a továbbiakban felesleges köröket. Mondd neki, hogy szereted, de nyilvánvaló, hogy van valami probléma, és ha nem tudjátok megoldani, akkor szét fogtok menni. Kérdezz rá, hogy ezt akarja-e. Ha csak fásult, akkor ez fel fogja rázni, és elképzelhető, hogy hajlandó lesz beszélgetni. Az én párom dettó ilyen, és tudom, hogy sokat rágja magát munkahelyi dolgokon, ezzel szoktam felrázni, hiszen mi is emberek vagyunk, nem élhetünk csak azért, hogy feleslegesen próbáljunk működtetni egy kapcsolatot, ha a másik fél nem akarja. Mindenképp ültesd le, és beszéljetek, mert így sehová nem tartotok, és szerintem még mindig jobb tisztán látni, mint felőrlődni a sikertelenségben. Drukkolok, hogy csak szimplán "buggyant" legyen a férjed, aki nagyon szeret titeket, és akivel gyönyörűen helyrehozhatjátok a kapcsolatot!
2010. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor menthető meg, ha a férjed részéről is megvan a hajlandóság.

Mondjuk azon meglepődtem, hogy felsoroltad azt is, hogy "nem kiabálsz". Szerintem az alap, hogy normálisan beszélünk egymással, nem csak a jó cél érdekében kell. Ha eddig "kiabáltatok", nem is csodálom, hogy már alig beszéltek...

2010. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. kb 1 éve van ez. Azért irtam, hogy nem kiabálok, mert korábban hamar felhuztam magam a cinikus beszólásain, meg azon ha pl. ugy elment mint ma, és akkor a vita esteleg odáig fajult, hogy 1-2 hangos szó is elhangzott. Viszont ez mostmár egyáltalán nincs, nagyon türelmes probálok lenni. Igyekszem változtatni azon ami nem jo, csak kár, hogy ő nem értékeli.
2010. febr. 12. 09:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg menthető a kapcsolat. Nagyon jónak találom, hogy teszel annak érdekében, hogy megjavuljon, és nem a sült galambra vársz. Hosszú út elé nézel, lehet, hogy fél év is beletelik abba, mire a párod is elkezd változni. Esetleg, ha van időd, olvass bele Gary Chapman Egymásra hangolva című könyvébe, amely olyan kapcsolatokról számol be, amelyben a felek elhidegültek egymástól, és legalább az egyik fél tenni akart ez ellen. [link]
2010. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
NAgyon köszi!!!!
2010. febr. 12. 11:17
 8/12 anonim válasza:
Tudod egy kapcsolatban nem lehet minden rosszat a másikra kivetíteni.Nem megbántani szeretnélek !!! Nem megszerezni nehéz valakit ,hanem meg is tartani!Ezt soha ne feledd!Figyelmesség,türelem.Drukkolok,hogy sikerüljön.
2010. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy megcsal?

/csak kérdeztem, de te ne kérdezd meg:D /

2010. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem azért nrem csal meg, legalábbis nem vettem észre. Azt mondja ő ilyen.
2010. febr. 12. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!