Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Mi a véleményetek? Szerintetek megmenthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A férjemről van szó. Mostanában eléggé eltávolodtunk egymástől. Volt olyan nap, mikor a szián kivül nem beszéltünk mást egymáshoz. És ez nem a munka miatt van. Másfél hónapja elhatároztram hogy mindet megteszek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk. elmentünk wellnesshétvégére, nagyon kedves vagyok vele, nem kiabálok, jo kedvem van, esténkénrt gyertyát gyújtottam, finom vacsi, hogy kicsit a szexuális életüket is rendbehozzuk. Sajnos a férjem nem annyira vevő erre, azt mondja neki minden ugy jo, ahogy van, A problémákrol nem akar beszélni, inkább elmegy otthorol. Ma is szabadságon lenne, reggel viszont azt mondt, mégis bemegy, mert minek üljünk mindketten itthon?! Pedig a kedvencét akartam fözni, olyan rossz. Van egy 2 éves kislányunk is. Már nem tudom mit tehetenék, ez nagyon nem jo igy. Szinte már semmit nem tud rólam, és a szexuális életük egy nagy nulla, bár tudom, nem ez az első. Adjatok tanácsot légyszi!
2010. febr. 12. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt veletek azóta?
2010. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést! Azota nagyon sokat javulrt a helyzet, ugy néz ki, meg tudtuk beszélni. Persze az alapvetően itthonülős természetés nem tudok változtatni, de kicsit másképp állok a dolgokhoz. Ezt ő észrevette, értékreli, és ö is probál változtatni. Remélem igy is marad.

2010. márc. 30. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!