Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tagadják a csajok ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a csajok ezen az oldalon hogy a pénz számít nekik? :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 01:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szép álomvilág:D:D
2010. okt. 5. 10:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl inkább adni szeretek mint kapni.

Oké jólesik ha páromtól kapok valamit, de tudom, hogy albérletet kell fizetnie + kocsi. Nem kellek én a nyakára ilyen téren.

Jobban szeretem ha én tudom meglepni egy olyan dologgal aminek tuti örül. Volt, hogy magamtól sajnáltam egy 700Ft-os pénztárcát, másnap megvettem neki 2ezerért egy újságot.

Szóval oké fontos mert tervezni kell a jövőt,de nem azért vagyok vele. Sosem fogom elvárni, hogy ő tartson el.

2010. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nos, éppen azért amiért a férfiak többsége tagadja hogy a kinézet bizony 99%-ban játszik. Mert még maguk sem hiszik el hogy ekkora barmok.
2010. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Már megint ez az általánosítás! Miért nem lehet már végre megérteni, hogy kivételek mindig vannak?! Nem mindenki egyforma! Nem jó helyen keresgélsz, menj máshová csajozni! Ahol értelmes nők vannak (mondjuk, te sem lehetsz az teljesen, ha így gondolkozol).

Az én páromnak nagyon sok kiadása van, így nem dobja őt fel a pénz, mégis vele vagyok, mert szeretem! És mily meglepő, VELE TERVEZEM A JÖVŐT és NEM AKAROM ELHAGYNI SEM!!!! Alig várom, hogy családot alapíthassunk együtt, és végre összeköltözhessünk, mivel nem lakunk együtt, anyagi okok miatt, és csak hétvégente találkozunk.

Van biztos sok olyan nő/lány, akinek nagyon számít a pénz, de vedd már észre, hogy vannak rajtuk kívül mások is, akik a normális kategóriába tartoznak.

Ennyi a véleményem!

23/Nő

2010. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12.36-os vagyok

Annyit még elfelejtettem írni, hogy anyáméknak nem tetszik ez a helyzet, amiben most vagyok, mivel páromnak nem bejelentett munkahelye van, ráadásul van két gyermeke is, ennek ellenére kiállok mellette anyámékkal szemben. Ez a SZERELEM!

23/Nő

2010. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az is számít egy kicsit de a szerelem még fontosabb és ez nem attól függ kinek van pénze meg kinek nincs.L
2010. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!