Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Akaratomon kívül sokat idegesítem a barátomat. Miért nem hagy el akkor?
Látom rajta, hogy idegesíti, ahogy mozgok, ahogy beszélek. Néha el is szakad nála a cérna, például mikor beszélgetünk néha visszakérdezek vmit akkor már mérges, kiabál, hogy értetlen, meg süket vagyok.
Ha ennyire bosszantó vagyok akkor miért nem szakít velem? Nem kötelező velem lenni, ha ennyire idegesítő vagyok számára.
Velem is ilyeneket tettek hogy latszik hogy nem is szeret, én sírok nekem fáj és még én szakitsak?
Miért azt kenyszeritik szakítani aki nem akar aki tenne aki a kapcsolatot éltetné? Miert nem a kapcsolat tönkretevője húz a fr.ncba el magától?
Azért, mert szexre jó vagy és persze nincs más a képben.
De nem értem miért ez a kérdés.
Miért nem inkább az, hogy pl.
"Ugye jól teszem, hogy szakítok a párommal?"
Mire vársz? Nem szeret, nem tisztel, neked ebben mi jó van?
Jaj sajnos éreztem már így is pasi iránt.
Nem is tartott sokáig, befejeztem vele, mert nem ezt érdemelte.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!