Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjam fel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjam fel vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és még soha nem volt nő az életemben!

Nagy családban nőttem fel és sokáig az utolsó pénzem is haza kellett adnom.

Így sok minden kimaradt az életemből,ami másnak természetes.

Ez annyira rossz érzés!

Nem is olyan régen még úgy éreztem,hogy bejövök a lányoknak,de mára már szinte láthatatlan lettem a számukra!

Akármelyik haverom is legyen velem,és nézzen ki jobban(bár ez ritka)vagy rosszabbul,mint én,akkor is csak azt a bizonyos másikat nézik meg a csajok,én,mintha ott sem lennék!

Már totál elvesztettem az önbizalmam feletti irányításomat,vagy,ahogy Austin Powers mondaná:

"Elvesztettem a monyómat!"

Azt a képességét,hogy megdelejezze a nőket.

Szóval nem tudom,hogy ebben a helyzetben,mit is lehetne tennem!

Próbálkozzak?

Bár ez az előéletemet tekintve nem lesz egyszerű!

Vagy próbáljam elfelejteni a nőket és emeljek egy,akkora falat magam köré,mint az bizonyos kínai?

Annyira kegyetlenül kemény ez az egész!

Minden segítő választ szívesen fogadok és köszönöm!


2010. okt. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Neked egy bajod van: Nincs önbizalmad. Illetve van még egy: azt írod a lányok, a csajok. Nőt keress :) 30 éves vagy, a te korodban már nem menőek azok a dolgok, amiket te tulajdonképpen kihagytál, így ugyanannyi eséllyel indulsz, mint bárki más a korosztályodban. Tegyél fel egy képet és meglátod mindenki mindjárt megmondja ha tényleg jól nézel ki, de nekem elhiheted, hogy nem ez a lényeg, de az önbizalmadnak jót tenne :) Rendes embernek tűnsz és a korod beli nők ezt nagyon fogják benned tisztelni. Járj emberek közé és ne azt figyeld, hogy ki néz meg téged, hanem te nézz meg valakit :) Sok sikert kívánok neked!
2010. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Igazad lehet!

Képet viszont nem szívesen raknék fel,mert kényes ez a téma!

Ja!Csak úgy éreztem,hogy bejövök a csajoknak,de mára ez már megszünt!:)

2010. okt. 4. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy megszűnt, jobb lenne ha most is úgy éreznéd :) Most vagy a legjobb korban, ne viccelj már, a legdurvább emberek is találnak barátnőt, olyanok akik konkrétan semmittevők, se munka, se tanulás, se elképzelés se semmi, te pedig a családodért dolgoztál és butának sem látszol! Úgyhogy fel a fejjel és irány barátnőt találni :):):)
2010. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy köszönöm,de tudod,tényleg megszűnt!

Valami eltűnt belőlem!

Nem találom!

1-2 éve még annyi bátorító és kellemes pillantást kaptam a lányoktól...szóval rosszul esik,hogy ez már nincs többé!

2010. okt. 4. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem ígérte neked hogy üdvözülni fogsz.Az édenkertnek is van sötét szeglete,ahova nem süt be a nap.Ezután farkasként kell élned a bárányok között.Elküldök két angyalt,hogy veled legyenek a kálvárián.Könnyen megismered őket,az egyiknek fekete,a másiknak vörös szárnya van.A nevük: Pia,és Rock and roll!!! http://www.youtube.com/watch?v=0NR729IoO5A
2010. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne érdekeljen a múlt, és főleg ne mások véleménye. Biztos megvolt az ok, hogy miért nem történt meg idáig a varázs.


Én 25F vagyok, nemrégóta van első nő az életemben. Kb az életem:


10 éve karate

időnkénti ivás

ritkábban bulik

újjabban tánc

nyelvtanfolyam

rendszeresen bejárok fősulira


tehát nem mondom magam nagy partiarcnak, nem vagyok hihhhetetlen társasági lény (alkati dolog) de nemis ülök otthon, olyan még sosem volt, hogy "bocs most nem megyek veletek inni vagy akármi, mert a számitógépet akarom" és ilyenek.


Ennek ellenére:


10 éve karate : idáig EGYETLEN olyan lányt láttam, aki érdemes lett volna A célra,

időnkénti ivás : zajos, füstös, néha jön hozzánk csaj, pasival

ritkábban bulik: na a diszkókról most hadd ne irjak, hogy miért lehetetlen ott felszedni valakit

újjabban tánc: van kb. 3 egyedülálló csaj (illetve nem tudni, csak annyi, hogy nem párban táncolnak)

nyelvtanfolyam: ahol egy csaj hülyitett 1 évig, de én pitbullszerüen tepertem

rendszeresen bejárok fősulira: van kb. 20 csaj 300 pasira. Fősulis partik nincsenek


mit akartam ezzel mondani? Hogy ezek ellenére nem találtam csajt idáig, a jelenlegit ezeken kivül!!!! Ez azt jelenti, hogy nem vagy sikertelen, nem vagy béna, egyszerüen a mai világban nehéz! Legyen az én példám itt. Miért cikizik manapság azokat, aki a neten keresnek párt????

2010. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Próbálkozzak?"


Még jó, hogy!

2010. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!