Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mikor csókolóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor csókolóztok nyitva hagyjátok a szemeteket? Ha igen miért? Mert jobban izgat vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csukott szemmel...
2010. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én làny vagyok :D.. de azért leírom, hogy néha én is szoktam nyitott szemmel, mert szeretek kukucskàlni néha

nézni az arcàt.. jó làtni, hogy közel van hozzàm és a szànk is egymàshoz ér^^

2010. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is csukott szemmel és ha véletlen kinyitom és látom barátnőm nyitott szemét hát az a legzavaróbb dolog a világon :D
2010. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de a barátom mindig becsukja a szemét,de ő s szerte kukucskálni, de nem nyitja ki teljesne a szemét csak résnyire, am én is csukott szemmel csókolom meg ,de én is kukucskálok néha, oylankor találkozk a tekintetünk :)
2010. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
=D nálunk am úgy van h smárolunk és mindig én csukom be elősszőr mert rossz h nem tudok hova nézni a szemén kívűl =D szép kék szemén kívűl :$:) és mikor én becsukom akk sztem ő nem 8-) csak nem tudom miértxD h úgy jobban felizgul ha lát vagy valami :D
2010. okt. 4. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
én is Ő is nyitva hagyjuk a szemünk:) olyan jó látni minden mimikáját és a gyönyörű szép szemét:)
2010. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ahh de szerelmes vagyok =D
2010. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen kinyitja közben a szemét abban nem szabad bízni - akármilyen szép is a szeme...
2010. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért nem szabad bízni benne? ezt nem értem...

am mi is nyitott szemmel csókolózunk,szeretünk szemezni

2010. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!