Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi jobban beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi jobban beleszeret abba, aki pl diplomás, jól tud főzni, tud hangszeren játszani, nyelveket beszél, esetleg van jogsija, plusz festi magát, és nagy mellei vannak, mint abba, akiről ennyi mniden jó tulajdonság nem mondható el?

Figyelt kérdés

pl nincsj ogsija, nem tud úszni, nem konyhatündér, de azért lehet vele normálisan beszélgetni, és nem néz ki rosszúl attól még, hogy nem cicababa.

Melyik élvez előnyt? Szerelemben ezek számítanak, vonzóbbak?


2010. okt. 4. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a szerelem az, amiben nem lehet és nem is kell logikát keresni. Szerintem pasija válogatja, hogy ki kibe szeret bele. Valaki a diplomás, jól főző, zenélő, nyelveket beszélő stb. nőbe szeret bele. Valaki pedig abba, aki nem ilyen. Ezt így nem lehet kiszámítani.


Én az első kategória vagyok (inkább) -- na, belém is belém szerethetne végre valaki. :))


Sok boldogságot az oldalon mindenkinek, akár diplomás, jól főző, akár nem! :)

2010. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!