Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fér bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fér bele az együttélésbe?

Figyelt kérdés

A párommal január óta együtt élünk.Együtt szoktunk netezni is, bár én az én gépemen, ő az övén.MIvel sokat dolgozik, több műszakba, vannak olyan napok, amikor nincs kedve beszélgetni, inkább msn-ezget ismerősökkel, pl lányokkal.Többi napokon is megy az msn, de ekkor még jobban.Tudom, hogy nem csalna meg, ugyanis mindig tudom, hogy mikor hova megy, mikor jön...stb.De volt már olyan, hogy délután haza jött, s még este is msn ment, bár tudtunk beszélgetni egy kicsit, de néha nekem olyan bújós kedvem van, s szeretném, ha ilyenkor velem is kb annyit foglalkozzon, mint az msn-es ismerősökkel.Ha filmet nézünk,s a laptopomon van egy jó film, akkor úgy nézzük, hogy ő a gépe mellöl, miközbe írkál,de néha figyeli a filmet.

Én fújom fel az egészet?Vagy ilyenkor jobb békén hagyni msn-ezni?Teljesen tanácstalan vagyok.


2010. okt. 4. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
enyhén szólva, sza.rik rád...már meg ne haragudj, de te ezt miért hagyod?...elvégre te vagy a barátnője, s nem az msn-es haverjaival él együtt....
2010. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm..úgy gondolod?Én is ezen gondolkodtam, hogy vajon én vagyok e az, aki túl sokat akar, vagy tényleg nem érdeklem őt annyira.
2010. okt. 4. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátod net- és msn-függő. És persze, a tetejébe még ott vagy neki te is, akivel nem törődik. Jó ez neked így?
2010. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vuuuk ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én igaz nem élek együtt a bnőmmel, de amikor találkozunk, nálunk is előfordul, hogy internetezünk mind a ketten, de közbe beszélgetünk egymással (nincs msn,skype stb...)

viszont nem visszük túlzásba!

A barátod, lehet úgy érzi, hogy mivel együtt laktok, nyert ügye van...

Ne hagyd magad! Leszarja a fejed! Szard le Te is az övét, vagy költözz el! De ha ezt tovább folytatod, hamar rá fogsz menni, azt meg szerintem Te sem szeretnéd!

Remélem sikerül megoldanotok!


25/F

2010. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok olyan könnyen elköltözni, ugyanis annak idjén vagy 350 km volt közöttünk, én meg költöztem ide,szóval sajnos elég necces haza költözni.Viszont ha már tényleg azt látom, hogy menthetetlen, akkor tényleg megyek, de akkor nyugodt szívvel, mert látom, én mindent megtettem.
2010. okt. 4. 17:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy a csudába érjem el, hogy elmenjen a kedve az msn-ezéstől?Sajnos ötletem sincs.
2010. okt. 4. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:

:S

hát sztem vhogy célozz arra h te kicsit többet akarsz vele lenni és h ne lógjon annyit a neten, persze mns-zen de ne egész este, viszont próbáld úgy csinálni h ne hányd a szemére h már megint ott ülsz. Csak óvatosan ha abból nem ért akk kicsit erősebben és ha szeret akk felfogja h ez neked nem jó.

2010. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közös vacsora, séta, romantika.
2010. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha célozgatok, akkor arra gondol, hogy veszekedni akarok, s utána már folyamatosan puffog.A közös vacsora egy kicsit is nagyon macerás.De legalább az utóbbi időbe próbál nagyon oda figyelni, nem msn-ezget olyan sokat, s van msn szünet is.Nem tudom mi üthetett belé, nem hiszem,hogy elgondolkodott a dolgokon, állítólag féltékeny vagyok.
2010. okt. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!