Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és nagyon el vagyok keseredve.Állítólag szerelmes belém egy lány, de valahogy nem mutatja ki felém.Például ha ráírok msn en, tök jól elvagyunk meg minden, de ha nem írok neki, akkor ősem nekem. Ezt miért csinálhatja?vagy most mivan?:/ szerintetek mitévő legyek?
2010. okt. 3. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem az a típusú lány, aki rámászik egy pasira!Hódítsd meg!Végülis a hódítás a férfi dolga...Flörtölj vele, érezzétek jól magatokat együtt és a kapcsolat majd kialakul!:)
2010. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű:


Teljesen természetes hogy azt várja hogy te kezdeményezz.

2010. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj jópofa, szedd össze magad és kezdeményezz, ha akar valami ne cseszd el!
2010. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajna elég messza vagyok tőle,csak hétvégén tudnánk találkozni.msn en pedig 5x írtam rá amíg ő egyszer sem rám:/
2010. okt. 3. 23:23
 5/8 A kérdező kommentje:
jólvanna nem siránkozom:)nyugi már
2010. okt. 3. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk.
2010. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemhiszem.elég keménynek mutatja magát.bár ki tudja milyen belül:)
2010. okt. 3. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindannyian álarcot hordunk, tudod. Az csak egy kép a külvilág felé. Amúgy meg, igen: hajts rá, teljes odaadással.
2010. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!