Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok, mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok, mit jelent nektek a kisugárzás?

Figyelt kérdés

Mit láttok kívülről, amikor úgy érzitek na ennek a fiúnak, ennek a lánynak van kisugárzása? Hogy viselkedik? Miért érzitek úgy, hogy van neki?

Mit gondoltok fejleszthető? vagy amolyan velünk született, vagy van vagy nincs?

Kort és nemet is írjatok köszi:) (ja Babi néni válaszát már tudom, és a rotációs kapa se adott még kielégítő választ:D)


2010. okt. 3. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

kisfiam !akkor van vkinek kisugárzása, ha pakson lakik föleg az erőmű melet!



Peace: Baby néni

2010. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2010. okt. 3. 15:36
 3/7 A kérdező kommentje:

De légszíves írjatok vmi értelemeset is. Ezt mégse írhatom bele a dolgozatomba:D Pedig tök vicces lenne.

Amúgy érdekel is a dolog, szóval légyszíves írjatok:)

2010. okt. 3. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk nekem az olyan fiúk jönnek be akiknek jó a kisugárzása. Ez nálam azt jelenti hogy tudja magáról hogy jól néz ki de azért valamennyire visszahúzódó, tehát nem nagy képű. És mindig vidám és látszik rajt hogy mindenkivel próbál normális lenni. Szerintem lehet fejleszteni ha növeled az önbizalmadat. Én szerintem egy éve egy tök loser voltam de mostanra sokat fejlesztettem az önbizalmam és kinézetre is változtam. És mindenki el van ájulva tőlem. A fiúknak is jobban bejön bár nincs pasim.

16/L

2010. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, nekem is ez a véleményem...nekem is önbizalomhiányom volt, de szerencsére már egészen megváltoztam:)
2010. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt neki UV kisugárzása van...a legjobb barátnőjének már bőrrákja van.
2010. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy fiúnak/lánynak jó a kisugárzása, az nálam azt jelenti, hogy jó a humora, sokat vagy szinte mindig mosolyog/nevet, nem ilyen magába fordulós figura,akitől mindenkinek rossz kedve lesz, hanem pont, hogy feldobja a társaságot, és mindenkit felvidít. Hozzá mindig odamehetsz ha gondod van...Rá mindig számíthatsz! Szerintem...
2010. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!