Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ti pasitok gallériájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ti pasitok gallériájában meztelen női képeket találnátok és a közösségi oldalokon magát mutogató női képeket likeolgatna, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 13:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%

11.


Csakohyg te nem vagy nő ahogy a 11-es se! Nálam ilyen ótvar beszédű "nö" kizárva!

2023. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%
#12: nem veszed észre, hogy a második mondatoddal ütöd az elsőt? Észkombájn. XD
2023. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, és nagyon zavar amiket láttam.

#11-nek igaza van. :)

2023. jan. 15. 14:06
 14/32 anonim ***** válasza:
76%
Hatalmasat csalódnék benne, mert nem ilyennek ismertem meg. Illetve eltörne bennem valószínűleg valami, nem tudnék már úgy viszonyulni hozzá. Nekem ez felér egy megcsalással, nem hiszem, hogy hosszú távon nem menne rá a kapcsolatunk. Baromi visszataszító.
2023. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
42%
Mi van már mesztelen képeket se lehet nézni, ti már nagyon el lettetek szállva!!!
2023. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13%
Én hozzám biztos hogy egy újjal se nyúlhatna ezek után egy ilyen beteg perverz állat. Kuka!
2023. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

#15


Bocsi, ismertem elég férfit, akik hozzászoktattak a jóhoz. Már szóba sem állnék ilyenekkel, pontosan tudom, mi a reális elvárás. Az, hogy ne viselkedj a párod mellett rettenetesen szánalmasan, például kifejezetten reális.

2023. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
Szakitanek, mert nem csak nézi vagy likeol, hanem ki is v*ri rájuk.
2023. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Attól hogy együtt vagyunk nem vakok vagyunk. Attól, hogy likeol valakit nem dugja meg.
2023. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
45%

#19


Anyagcserét folytatni is természetes dolog, ellenben ha a párom nem lenne szobatiszza, vagy például odaszarna a főtér közepére 40 ember szeme láttára, lehet hogy elgondolkodnék, vajon szellemileg egy szinten vagyunk-e.



Pontosan ilyen élmény az is, mikor a partnered azzal éget, hogy másokat kúrólájkol, mások után forog és mások meztelen képeit mentegeti le. Felnőtt ember megtanul viselkedni és nem művel ilyen szánalmas dolgokat.

2023. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!