Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek, megpróbáljam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, megpróbáljam, és hogyan reagáljak?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Az elmúlt években már jártunk egy párszor. És most újra elkezdjük XD. Csak most én kezdeményeztem az ügyet, elvileg ő is tolerálja az egészet, de azért felmerül bennem a kétely, hogy szeret-e. Véleménye szerint igen..

De egy ilyen helyzetben amikor azt mondja, hogy egy komolyabb kapcsolatra vágyik, hogyan kell reagálni?! Vagyis hogy ne legyek neki se sok, se kevés. Teljes a kilátástalanság. Barátságból szerelem.... Működhet?! És mekkora reformokkal? És miként?!


köszi a segítséget...

17L


2010. okt. 2. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

ELmúlt években jártatok már párszor?

ahha...te biztos nem az eres fa*za miatt jársz még vele gondolom -.-'


minek újrakezdeni ha úgyis vége lesz aztán meg bőgsz h dobott stb..

2010. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
-.- Valszeg mert szeretem... :/
2010. okt. 2. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Már jártatok párszor.A komoly kapcsolat nem te vagy.Ez a nincs ló,jó a szamár is tipikus esete.

Elbohóckodhattok még egy darabig,de el kell jönnie a komoly kapcsolatnak mindkettőtök számára.Ha nem látsz másra esélyt,akkor tartsd a szamár farkát,még mindig jobb mint a semmi.

2010. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!