Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért kell utálja a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért kell utálja a fiú a lányt ha egyszer ő szakított vele?

Figyelt kérdés

A lány szomorúan, de elfogadta a dolgot és próbálta élni tovább az életét és nem zavarta többet a pasit. Arról nem tehet hogy egy iskolába járnak.

De a fiú egy idő után elkezdte nagyon utálni holott eleinte még ő kereste folyton a csajt. Persze könnyű mondani hogy ne foglalkozzon vele de amikor mocskolódó szövegekkel bombázza más nevében éjszaka meg fellöki a folyosón az már szerintem nem ez a kategória, de dedósok sem vagyunk hogy rohanjunk a tanárnénihez!

Amúgy a barátnőmről van szó, először el sem hittem amikor mesélte, de aztán mutatta a szövegeket is amiket küldött neki... Mire jó ez? Van ebben valami logika?


2010. okt. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ez a divat. agyerek meg hülye. manapság nem divat jóban lenni az exxel, akkor vagy menő, ha volt 10 partnered, és mindet utálod.

nem is értem, miért kell utálni azt, akit hosszú időn át szeretett az ember, rajongott érte, kereste a társaságát satöbbi. a mai emberek moslékok. agyuk sincs, nemtudják micsinálnak

2010. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet így próbál elfelejteni.
2010. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sértett hiúság,és önérzet amit az erős érez mikor a gyenge legyőzi.Ez bosszúra sarkallja.
2010. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!