Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim barátai k*rvának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim barátai k*rvának tartanak és azt hiszik, csak a pénz miatt vagyok vele. Mit csináljak hogy ne utáljanak?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén imádom a drága cuccokat, menő helyeket, stb. A barátomnak több szórakozóhelye van, és nem kevés pénze. Nagyon-nagyon szeretem, a barátai mégis azt hiszik csak ezek miatt vagyok vele:S És szerintük túl fiatal is vagyok hozzá, meg ilyesmik:S Mit tegyek, hogy (nem kell, hogy megszeressenek) legalább ne utáljanak:(??
2008. dec. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány éves a barátod és te?

És ha tényleg szereted a drága és menő cuccokat, akkor bizony vállalni kell ennek a következményeit (sajnos vannak) és lesznek is még durvábbak! Lehet nemcsak beszólni fognak, hanem még rosszabb...

2008. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sokat nem tudsz tenni.vagy megkedvelnek,vagy nem,mindenestre jópofizni nem érdemes velük ha ilyen seggek.te tudod miért vagy a barátoddal,elmondhatod nekik is,hogy szereted,de bizonygatni nem kell mert azzal csak megalázod magad,annyit meg nem érnek.
2008. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Idő és türelem kérdése

Vágj jó képet hozzájuk, mivel ők a barátai. Ha sokáig együtt vagy a pároddal, és látják, hogy szeretitek egymást, akkor egy idő után nem ez lesz a téma.

2008. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, a barátom pedig 24. Próbáltam az elején még nem foglalkozni velük, de már nem megy:(
2008. dec. 26. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki elfogadja a kényeztetést, gondolom nem kis mértékben, az vállalja a következményeket.
2008. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!