Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki h még 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki h még 13 évesen nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vok és még nem csókolóztam.szerintetek ciki?
2010. okt. 2. 14:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én 17 éves fiú vagyok, soha nem volt még párkapcsolatom, de nem is szeretnék 25-28 éves koromig. Nem értem, hogy miért olyan nagy baj, hogy 13 évesen még nem csókolóztál. Sajnos manapság minden fiatalnak ez a mániája. Szerencsére kivétel vagyok.

Szerintem pedig az a szégyen, hogy mostanában 13-14 éves korukban elvesztik a gyerekek a szüzességüket. Szomorú, hogy ilyen a világ.

2010. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én pedig 17 éves fiú vagyok, soha nem volt párkapcsolatom, viszont nagyon szeretnék már. És hogy miért szeretnének annyian? Hát szerinted miért? Mert alapvető dolog, valamint jó érzés is(nem a szexre gondolok). Lehet, sőt, talán igaz, hogy szomorú, hogy 13-14 évesen elvesztik a szüzessgüket, de én akkor is inkább irigy vagyok rájuk valamiben.
2010. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

20:35-ös válaszoló vagyok


Bizonyos szempontból megértem a szerelem utáni vágyat, de én nagyon szégyenlős vagyok, és úgy tartom helyesnek, hogy 25-28 éves koromig ne legyen párkapcsolatom. "Más" vagyok, mint a többi velem egykorú.

2010. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én is szégyenlős vagyok(persze ez alatt nem azt értem, hogy szégyellném, hogy valakivel járnék, mert ha tényleg járnék valakivel, a többi valószínűleg nem érdekelne túlságosan), viszont belegondolni sem tudok, hogy miért akarna valaki 25 éves koráig várni :S Akkor már "öreg" leszek szinte(ahhoz képest, amennyi most vagyok(tudom, hogy hamar eltelik)). Én leginkább egy lányt szeretnék, akit szertek és szeret engem, akivel együtt lehetünk, megölelhetjük egymást, stb. Bocsáss meg, ha rosszul írtam le, amire gondolok, akadhat olyan is.
2010. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*20:42
2010. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

20:35-ös válaszoló vagyok


A "más" szó alatt NEM azt értettem, hogy meleg vagyok. Ha látok egy szép lányt, természetesen én is "megnézem", de ekkor is van bennem valami szégyenlőség-érzet.

2010. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem úgy érted, nem is gondoltam arra.


21:08

2010. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
FAKE!
2010. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!