Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki h még 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki h még 13 évesen nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vok és még nem csókolóztam.szerintetek ciki?
2010. okt. 2. 14:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
na ezt a törvény pedig előírja h a csajok legkésőbb 13 éves korukig át kell hogy essenek az első csókjukon. mert ha nem történik meg a nyálkeveredés egy fiú nyálával, akkor nem indul be náluk a menstruáció, vagyis gyerek sem lesz, ezért gyilkosnak titulálják és elviszik a rendőrök :P
2010. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
süllyesztőben a helyed... dehogy gáz amúgy ez még elmegy de én tuti lesmárolnálak ha jó csaj vagy :D
2010. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat (:

Am én még azért nem smáróltam mert azzal a fiúval akartam akit nagyon szeretek..de..mostmár 13 éves vok és már nagyóón ciki..és mostmár bárkivel csókolóznék..van 2 fiú ish..de félek h elrontom..vagy ilyesmi..

2010. okt. 2. 15:53
 14/28 anonim válasza:
lolBaz+ afrikában éheznek és te ilyenekkel foglalkozol? XD
2010. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Tényleg ezen aggódsz, amikor az ötöslottó heti várható főnyereménye 500 millió forint? :o
2010. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Haha..
2010. okt. 2. 16:44
 17/28 anonim válasza:

egyáltalán nem baj..

én 12 évesen .csókolóztam először vonaton hazafelé egy csávóval akivel táborba összejöttünk.. 2hétig jártunk elég ..szar volt:D

2010. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

tudod mi a ciki? hogy az egész rothadt világ ilyenekből áll mint te. az emberek 10 %-a akinek esze is maradt, értetlenül áll fölöttetek. szörnyű hülye vagy te is, és mindenki, akivel egy korosztályban vagy. én nem értelek titeket. miért nem lehet kivárni mindent, hogy akkor történjen, amikor itt az ideje. nincs itt az ideje, hidd el nekem. te is csak egy agyatlan kis p.csa vagy, mint minden 12-14 éves kislány. lassan már az is ciki, ha 13 évesen szűz egy lány.


L/16

2010. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
szülj gyereket gyorsan...2-t is
2010. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Metzger666 válasza:

WTF? hüle,agyatlan bar¤m 12-14 éves kölkök.Nap mint nap találkozik olyan kérdéssel az ember,hogy ciki-e,hogy még nem volt pasija/csaja,nem smárolt.Basszki.13 ÉVES VAGY ROTFL!

Mi a szarrnak tartod te cikinek 13évesen azt,hogy nem csókolóztál.Ennyi erővel szerezz magadnak egy csávót,vedd férjül,szülj egy gyereket a másikat meg vetesd el,hogy semmi se maradjon ki,mert az összes ismerősöd,de még a környezeted is kifog röhögni,hogy még szűz vagy és nem volt abortuszod.Szerintem beszélj anyukáddal,szüleiddel,hogy te még nem csókolóztál,biztos elvisznek valahova h megtehesd.

OMG

2010. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!