Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? SzErEtEm!

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel rengeteget beszélgettünk, nyáron sokszor éjszakákon át egy padon. Bejövök neki és Ő is nekem, de a szülei letiltották rólam. Pár hónapja megkért, hogy telefonon beszélgessünk inkább, mert nem engedik szülei a találkozást. Akkor 6-8 órát is beszéltünk szinte minden nap. Egész nap msn/facebook/ sms-ek. De szerintem arról is letiltották már, sms-ekre 1-2 szavas válasza van, nem hív vissza max. ha elmegy otthonról, de nekem nagyon fáj ha nem tudok vele beszélni. Ha személyesen találkozunk észre se vesz, (szülök is ott vannak általában, ők jó barátok) másokkal beszélget (pedig régen szinte csak velem dumált) de most is (ha a szülök nincsenek közelbe) rákacsint, meg ha másokkal beszél az egyik lábfeje mindig felém áll ha ott vagyok (még akkor is ha szinte teljesen ki kell csavarni miatta a lábát).Szülei eléggé "feljebbvalónak" képzelik magukat, és persze féltik a szent fiúkat. Pedig az én családom is ugyanazon az "életszínvonalon" él, ha értitek mire gondolok. A fiú megpróbál szót fogad szüleinek, de hát ebbe mind ketten belepusztulunk! A kapcsolatunk még (vagy már) nem áll olyan szinten , hogy "kapcsolatról" lehessen beszélni a szülök előtt. De így nem tudunk tovább haladni.
2010. okt. 2. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ácsácsi!

Mi az hogy eltiltották a szülei tőled???

Miért???

2010. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nincs ok rá, max. az hogy nem játszok 15 hangszeren (csak zongorázok) és nem vagyok kitűnő tanuló csak 3,9-es átlagom van... és mint minden szülő tökéletes lányt akar a "kisfiának". Csak azt nem veszik észre, hogy lehetnék én is 5-ös tanuló ha mellette nem főznek, mosnák, vasalnák, takarítanák és mellette nem sportolnék... Szerintem ez fontosabb mint az hogy valaki kitűnő legyen.
2010. okt. 2. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt neki kellene megbeszélnie a szüleivel.
2010. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szülei nagyon kötöttek és nem is mer szembeszállni velük.:S
2010. okt. 2. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem képes kiállni érted, akkor hagyd a francba! Engem is eltíltottak régen barátomtól szüleim! És én kiálltam kettőnkért! És vele voltam 4évig! Ha szeret Ő is meg teszi! ennyi....
2010. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy még nem jöttük össze, így nincs miért kiállnia, és ha így haladunk nem is fogunk :s
2010. okt. 2. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a fenébe, az egy dolog, hogy nem jöttetek még össze, de ez, hogy ennyire a szülei befolyása alatt van... Gondolom tizenévesek vagytok, és szerintem ez még ebben a korban is abnormális, hogy ennyire tudják uralni a szülei. Ha netalán később mégis kmoly kapcsolatotok lenne a szülei akkor is mindig mindenbe beleszólnának, és gondolom hagyná is. Persze ez változhat, de egyenlőre feljtsd el.
2010. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!