Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Annyira szeretem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira szeretem.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiú aki decemberben megtetszett.Akkor egy suliba jártunk és mindennap láttam,egyre jobban beleszerettem..De volt a barátnője, még hozzá pont az a lány osztálytársam volt akit akkor a legjobban utáltam.Viszont teljesen elszúrtam az egészet.Felvettem a fiút msn-re de akkor még nemtudta kivagyok.Beszélgettem vele,és nagyon kedves volt egyszer gondoltam hogy talán elhatalmasodnék neki egy kisebb részletet.Bevallottam neki hogy szeretem,de még akkor sem mondtam el neki a nevemet.Hetekig kérlelt de komolyan nagyon kedves volt,mondta hogy senkinek sem fogja elárulni és jobb lenne ha nem fojtanám magamba..és most már tudom hogy úgy kellett volna elmondjam neki..De nem.A suliba valahogy sikeresen kiderítette hogy én vagyok az a lány,és ebben a nyomozgatásában pár osztálytársam segített neki..Így amikor kiderült,a fél osztály tudott róla és volt pár nagyszájú ember közöttük,akik gyorsan elpletykálták.4 hónapig az egész évfolyam ezzel piszkált,főleg a fiú barátnője.Próbáltam nem törődni velük de sehogy sem ment.A fiú nem piszkált,őhozzá sem szóltam,ha elmentem mellette elfordítottam a fejemet inkább.De ettől még nem felejtettem el.Rá pár hétre szakítottak a barátnőjével (az osztálytársammal) , akivel én pedig egyre többet beszéltem,és elmondta hogy ő nem is szerette a fiút,csak (már nem tudom mit mondott) valamilyen okból járt vele..Március volt amikor azt hittem hogy kezdi az egész évfolyam nagyjából elfelejteni ezt,hogy én kibe voltam szerelmes,de akkor irt rám egy másik lány osztálytársam,és azt állította a fiú legjobb barátjával együtt hogy én igen is tetszem a srácnak,csak őbelőle mindig úgy kell kihúzni.Akkor még mindig úgy voltam hogy amint megláttam a srácot rohantam el a másik irányba mert nem bírtam,tőle viszont egyszer mintha egy halk köszönést halottam volna..Júniusban láttam utoljára. Mivel szeptembertől egy hatosztályos gimnáziumba ment..

Azóta sem tudom elfelejteni és amint rágondolok sírhatnékom van.Egy nagyon kedves és nekem borzasztóan fontos internetes barátnőm (akit több éve ismerek,az ország másik felében lakik de már találkoztunk is) mondta nekem hogy ha szeretném beszél a fiúval (persze interneten keresztül),de erre nem tudtam mit mondani.Többen kérdezik még mindig,hogy mi van velem,miért változtam ennyire meg,miért látják állandóan hogy szomorú vagyok,és miért sírok szinte mindig.

Én tényleg nagyon szeretem de komolyan nem tudom mit csináljak..13/L


2011. szept. 29. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:
az elhatalmasodnék helyett elmondhatnék lett volna,bocsi
2011. szept. 29. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

aaaaaaaaah! Miért nem irtad oda az elejére hogy 13 éves vagy??? Akkor el se olvastam volna! :D

Kicsi vagy még a szerelemhez. Ezeken majd csak nevetsz évek múlva!

2011. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj vele, próbáld vele felvenni a kapcsolatot interneten!!!

Ha szereted tényleg, akkor teszel is valamit, nem csak "siránkozol" ennek-annak itt-ott...

Ha újra nemet mondd vagy bunkó lesz veled vagy akármi, akkor nem lesz benned egy nagy kérdőjel a dolgok iránt..!!!

2011. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziia. Én most vagyok 12, ha akarod felvehetsz MSN-re és tudnék pár tanácsot mondani... ( v.merci@hotmail.com ) (: hátha tudok segíteni.
2011. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj tényleg írhattad volna előre a neved... am velem ez már vagy 6szor megtörtént persze nem teljesen így és bánom is mindet mert én baltáztam el...
2011. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A szemtől szembe módszer szerintem sokkal korrektebb...és ha nem megy,az nem a legjobb jel .. =/ neten egyszerűbnek tűnik,de ha sikerülne is ott,akkor ugyancsak a helyzet nem változna,mikor már beszélgetnétek..
2011. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:56 felveszlek :).

köszönöm a válaszokat

2011. okt. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!