Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ez kicsit rosszul esik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez kicsit rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi aki odavan értetek tényleg mindent megtesz szerettek vele lenni stb de nemakartok semmit magyarul a szoksásos "legyünk barátok".És ha bele is megy a pasi persze szinte tuti bennevan még hogy többet akar,és ti is nagyon kedvelitek őt.Ezekután kicsit szarulesik ha aztmondaná nektek hogy haggyuk az egészet nekeressük egymást többet soha nebeszéljünk semmi?
2010. okt. 2. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szarul esik, de a pasi aki ugye többet érez neki ez egyre rosszabb lenne, ha soha nem lehetne több barátságnál pedig többet szeretne a nő viszont nem így meg lehet érteni szerintem. Igaz egyik félnek sem jó de az a fiúnak akkor is rosszabb ebben a helyzetben.
2010. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezt most mégegyszer és magyarul..
2010. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet :/ bár én pasi vagyok, a csaj ugyanezt mondta nekem...legyünk barátok...én nekem meg az nem megy hogy akit nagyon szeretek,azzal csak barátok vagyunk,amikor ő meg nem szeret engem:/ persze akkor más a helyzet,hogyha később akar valamit...de ha nem akkor iszonyatosan fájdalmas a pasinak
2010. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én végleg megszakítottam vele minden kapcsolatot egyszerűbb szerintem pár nap és elfelejtem nemfogok egyfolytában reménykedve lenni hogy hátha akar valamit..... ha nem akkor nem később meg neakarjon
2010. okt. 2. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
én is anno...és...hát kicsit bánom,de rosszabb lett volna ha "csak barátok" maradunk
2010. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is sajnálom hogy ezlett de jobbanjártam szerintem...annyi ideje nemismertük egymást hogy akkora barátság lett volna amit kárlettvolna elcseszni.... ez a fiú lány barátság valahogy nemnagyon létzik már idősebb korban az egyik fél ugyis többet akar....
2010. okt. 2. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én belementem egyszer egy ilyen barátságba, a csaj mégis lerázott. Úgyhogy igen, jó, ha hagyod a kapcsolatot.
2010. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jobbis hogy hagytam..,
2010. okt. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!