Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A klasszikus 'jó' fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A klasszikus 'jó' fiúknak miért nincsen esélye a mai világban?

Figyelt kérdés
Ahogy én veszem észre,ma valahogy minden nő az ilyen rideg, szótlan pasikra bukik, akikre fel lehet nézni. (az már mindegy, hogy ezek a \'férfiak\' általában nem maradnak hűségesek) A normális hapsikat, -akik hűségesek és odaadóak- meg folyton átverik,hülyének nézik és hazudoznak neki.Miért van ez?
2008. dec. 26. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
sajnáljátok magatokat nyugodtan,ezért nem kelletek a nőknek,nem a többi bunkó miatt.Kinek kell egy olyan férfi aki többet picsog mint én?:S
2008. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, választékosan szólva: picsog a halál, én biztosan nem. Magabiztos vagyok, vidám és általában elérem a célom, soha nem hagytam magamból hülyét csinálni és nem csaltam meg senkit, de egy idő után ezt senki nem tudja értékelni, vagy a veszekedések hiányoznak neki, hogy nem vagyok 'rosszfiú' ,vagy ötletem sincs.

Senki nem mondta egy szóval sem, hogy a magamfajta férfiak csak picsognak. Látod, pont az ilyen szemléletmódú nők miatt tatunk ott, ahol, de nem fogom feladni az elveimet. Szép napot neked.

2008. dec. 26. 19:33
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
éééééén az ilyen fiúkat szeretem csak ^^ a barátom is ilyen, oké, néha eltúlozza a dolgokat, és bunkó...de hát... mindenkinek van hibája :) én is szoktam bunkózni, ha kiborulok.... viszont tud iszonyatosan megértő, kedves, és érzékeny is lenni... én ezt nagyon szeretem :$ ne add fel! ne változz meg! keresd az ilyen lányokat!
2008. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Lány vagyok.

Nem kell hogy bunkó legyél, csak lehessen veled sokat nevetni, legyél kedves, és éreztsd hogy te meg tudod a barátnöd védeni, nem futsz el olyankor. Engem is sokszor elítélnek , mert nem az EMO-k jönnek be:D És ez van, a jelenlegi barátom is EMO, és akár hiszed akár nem ö is félös:) Én kerestem meg, én indítottam a kapcsolatunk, és asszem a közeljövöbe nekem is kell lekapnom:)De szeretem...

2008. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Attól, hogy valaki jófiú még nem félős. Nem ezen múlik, hogy megvédi-e a barátnőjét.

Bezzeg van sok köcsög hangler... Na azok beállítják magukat ilyen meg olyan kemény gyereknek. Közben meg gyakran nagy csicskák. Persze mégis jól megy nekik a csajozás, mert bemesélik a csajoknak, hogy ők milyen vagányak. A csajok ezt legtöbbször el is hiszik és biztonságban is érzik magukat a "vagyány" pali mellett, akinek sokszor azt sem lehet elhinni amit kérdez.

2008. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak győzd kivárni! Hidd el megéri, én is így tettem, világ életemben egy jófiú voltam, soha nem csajoztam, 15 éves koromig azt sem tudtam mi az alkohol (jóformán) de aztán minden megváltozott, mint a mesékben lett egy csomó barátom, bekerültem egy tök jó társaságba és belém szeretett egy lány és álmomban nem hittem volna, hogy egyszer tényleg szerelmes leszek. Ő az első és fél éve vagyunk együtt, múltkor mutatta a naplóját volt benne egy bejegyzés még 2006 decemberéből

"Feladatlista: 1) *****-t (a nevem :D) megszerezni!" és mellette egy pipa :D

Annyira aranyos volt..azt kívánom minden hasonló cipőben járó talpig hűséges, talpig őszinte minden szinten igyekvő társamnak, hogy nekik is ilyen barátnőjük legyen! És soha nem fogjátok megkérdezni, hogy szeretik-e a nők az efféle pasikat :) (17/f)

2008. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Szandykah ***** válasza:
Lány vok. Nem hinném, h mi lányok a bunkóra bukunk. 1:nem mindenkinek jöhet be a jó pasi szöveg. Ott a net. Bweírod googlébe, h chat ha 200db-ot nem ad ki akkor egyet sem...A chat-en próbálkozz:) A barátommal mi is ott jöttünk össze.
2008. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a nőknek csak azokkal a pasikkal van bajuk, akik félnek másoktól. Én kifejezetten utálom ezeket a nagyvagány köpködős állatokat (Mert hogy nem emberek, az 100%), de azis idegesít ha egy pasi FÉL (A szüleitől, a kutyáktól, a pókoktól-hisztérikusan, más pasiktól stb. stb.)
2008. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés!:D

Lány vagyok, 15 éves, és nekem tényleg a rosszfiúk jönnek be... nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de valahogy mindig ők fognak meg. Lehethogy azért, mert ők a szemembe mernek nézni úgy is, hogy nem ismernek...és ha valamelyik pasi a szemembe néz "ÚGY", akkor annak 70% az esélye, hogy megtetszik az a pasi.:P Az ilyen jó fiúk nem mernek lépni... A rosszfiúk pedig általában csajozósak. És egy lány szereti, ha egy fiú lép.:D Szeretem, ha magabiztos a pasi, és a rosszfiúk általában azok.:P Szóval Én ezért szeretem a "rosszfiúkat".:D

Azonbaaan a jófiúk is lehetnek jóók:D.. pl én oda vagyok érte, ha egy fiú megvéd (nem kell verekedni v ilyesmi xd csak szóban), pl.van 2 jófiú" osztálytársam, akik mikor vmi rosszat mondanak rólam mindig megvédenek:)..csak hát ők nem lépnek:DD én meg lányként nem fogok.. (főleg ha van másik pasi, aki lép [igaz rosszfiú:P]).

Nah ezt most jól kifejtettem:D és sztem nem valami értelmes, de a szándék a fontos, és én segíteni próbáltam:P

2009. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!