Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sérülhet a lány klasszikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sérülhet a lány klasszikus családképe, ha? (LENT)

Figyelt kérdés
A lány 16 éves és viszonyt folytat egy 39 éves férfival, aki persze házas, és ezért titokban találkozgatnak, mindezt persze úgy, hogy erről a lány szülei mit sem sejtenek.. A férfi azt mondja, hogy a gyerekei miatt nem akarja elhagyni a feleségét, meg gondolom egy kicsit be van fosv@ attól, hogy mi lenne, ha minden kiderülne.. A lánynak pont azért tetszik a dolog, mert nem hétköznapi, meg persze szereti a férfit, jó vele minden, vonzódik hozzá.. De néha akaratlanul is szomorú lesz, mert tudja, hogy ennek nem lesz jó vége, és bűntudata is van a férfi családja miatt.. A férfi dettó. A kérdésem tehát az lenne, hogy kárt okazhat-e ez a férfi a lányban? Így hogy leírtam a körülményeket is, így mi a véleményed erről a kapcsolatról, előfordulhat-e, hogy tényleg szerelmes a férfi is?
2010. febr. 27. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj csajszi, most őszintén, szerinted van hosszú távon bármi értelme egy nálad 23 évvel idősebb férfival kezdeni? Amire te igazán belejössz a szexbe, neki már föl se áll. Nem is beszélve arról, hogy vagy 30 évig özvegy leszel.
2010. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tipikus eset a minden kiderül-minden borul verzióra.


Mindkettő eleve vesztes!

A férfi bűnbánatban él,hiába szereti,sosem lesz az övé!

Azon jár az esze,mi lesz a gyerekeimmel ha el kell mennem?Fél.Persze itt most nem az okot kell taglalni,amiért ez kialakul!Nagyon sok keserves perce,órája,napja,hónapja,éve lesz még neki,mert előbb-utóbb borul a bili!


A lány meg tudja hogy senki marad.Miért volt neki erre szüksége?Meg akarja változtatni az élet rendjét,de nem fogja,mert azért jár a kis esze,kell nekem ez az öreg ember,mikor megyek az utcán apámnak fogják gondolni!


Mindenki vesztes...

Legfőképp a gyerekek.

Mert sok ordítozást kell szegényeknek meghallaniuk,pedig nem az ő dolguk és látják Ők hogy valami nem 100%...


Ez van.

2010. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves csajsziba? Naná,hogy szerelmes! Legalább is ezt mondhatja, ezt is érezheti, míg haza nem ér.Otthon mag az asszonyba szerelmes.Máskor meg másba. Klasszikus családkép? Anya-apa-gyerekek? Az ettől nem sérülhet( ha az ő klasszikus családképe is ez),nyilván a hölgy az idősebb, érettebb ? gondolkodású férfiakat kedveli( ilyeneket találni a hozzá korban közelebb álló férfiak között is), vagy apa komplexusa van.
2010. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez már gusztustalan!Meg elég beteges.Szerintem azért ez a 23 év nagyon sok különbség,a pasi sztem csak simán p*na hiányos már bocs hogy így fejezem ki magam!Ne hagyd h kihasználjon..
2010. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha rajtam múlna a kiscsajt fellógatnám az első fára, miért?

1.Én tudom milyen elválóban lévő család gyermeke lenni, rettenetes ezt a veszekedést 6-7 évesen hallgatni.

2.Ha a csajnak nincs annyi lelkiismerete, hogy gondoljon a gyerekekre is... akkor...

2010. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és ez a férfi nem a tanárod,és az egész nem a fantáziád? :D

pár kérdéssel fentebb

2010. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz? Én nem találtam ilyet.. Amúgy hidd el, én is örülnék, ha ez a helyzet csak a képzeletemben létezne.. Köszi a válaszokat
2010. febr. 27. 20:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, ez fontos. Nem a tanárom! Még csak az kéne..:O
2010. febr. 27. 21:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó.. Csak kitaláltam.. Nem velem van ez, meg mással sem.. Csak múltkor vagy 3 napig ezen vitatkoztunk a barátnőimmel, amúgy 15 vagyok.. csak mindenkinek más erről a véleménye, ezért voltunk kíváncsiak, hogy ti mit gondoltok erről. Úgyhogy bocsesz :) de azért véleményeket még írhattok..
2010. febr. 27. 22:18
 10/10 A kérdező kommentje:
A témát amúgy egy filmből vettük.. 19:24 Örülök, hogy te is úgy gondolod, hogy a csaj hibája is, nem csak a pasijé.. A barátnőm szerint ugyanis a csaj semmikép sem hibás, mivel ő az áldozat.. Na ezen kiakadtam..:O
2010. febr. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!