Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A klasszikus 'jó' fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A klasszikus 'jó' fiúknak miért nincsen esélye a mai világban?

Figyelt kérdés
Ahogy én veszem észre,ma valahogy minden nő az ilyen rideg, szótlan pasikra bukik, akikre fel lehet nézni. (az már mindegy, hogy ezek a \'férfiak\' általában nem maradnak hűségesek) A normális hapsikat, -akik hűségesek és odaadóak- meg folyton átverik,hülyének nézik és hazudoznak neki.Miért van ez?
2008. dec. 26. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Tudom miről beszélsz, hasonló cipőben járok.

Nehéz gyerekkorral a hátam mögött...

Meg jobban megtűrik maguk mellett a börtön viselt cigányokat. Lassan ez ilyen állati eredetű, mint a dominancia, jobb teóriát nem tudok erre a problémára.

De még ne add fel, ismerkedj neten, ott vannak kedves aranyos megértő lányok. Csak én is rosszakat fogtam ki szerelmileg. Barátilag viszont 100ból ha egyben csalódtam.

2008. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nők a bunkókat szeretik. Ennyi. Még nagyon gyerek voltam, amikor ez megfogalmazódott bennem, de egyre jobban beigazolódik. A tisztességes, odaadó, érzelemmel rendelkező és azokat kimutató pasik nem férfiasak. Minden nő ezekre a nagyképű "énvagyokakirály" típusú hülyékre bukik, akik aztán kihasználják és sz@rba se veszik őket, aztán meg sírnak, hogy jaj, milyenek a férfiak...
2008. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem a klasszikus időket éljük. A klasszikus dolgoknak sosem volt jelene, mert az maga a múlt.
2008. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
72%

válts picit rosszfiúsra de ne legzél bunko mert azt ki nem állhatjuk de 1 kis vagány ság nem árt :D

egy lány

2008. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom nekem inkább a jófiúk tettszenek. szerintem igenis lehet férfias - külsőleg, belsőleg egyaránt - valaki attól, hogy nem csal meg...
2008. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Én is hasonló cipőben járok. Bár a külső is fontos tényező.

A nők természetüknél fogva a "rosszfiúkhoz" vonzódnak.

Ezek nemritkán kihasználják, megcsalják a csajukat.

A csajok meg utána a magunkfajta normális srácokat.

"folyton átverik, hülyének nézik és hazudoznak nekik"

Velem is gyakran ezt csinálják.

2008. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell találni az egyensúlyt. Ne légy szerény. Legyél kicsit vagányabb, de úgy, hogy ne válj igazi bunkóvá.
2008. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Személy szerint én nem szeretem a vagány pasikat akik ugy mutatják ki vagányságukat hogy ahol lehet megcsalják a párjuk meg nem figyelnek se rá se másra.

Nekem mindig ugy volt hogy fiúbarátaim közt van efajta "rossz fiúság" ahogy mondjátok de én kedves megbízható pasira vágytam mindig is aki mellett biztonságban érezhetem magam és megbízhatók benne.Szerencsére meg is találtam és boldog vagyok

2008. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Az előbb fejtettem ki egy másik kérdésnél a véleményem, hogy szórakozó helyen, igen... valószínű énsem ahhoz mennék oda, aki nem tetszik. De ha olyan helyen találkozok valakivel, ahol mondjuk a beszélgetés kerül előtérbe, lehet hogy külsőre nem is annyira az esetem, aztán még is megdobban a szívem ha rá gondolok, mert a szövegével, a stílusával vagy a megjegyzéseivel levett a lábamról. Nem egy olyan barátom volt, akit nem a külseje miatt imádtam, volt hogy be is szóltak, hogy mit keresek mellette, de nem érdekel! Ha nekem egy olyan pasi adja meg azt amit szeretnék, aki külsőre nem tökéletes, akkor vele leszek, és mondhat bárki bármit. Nem jövök össze csak azért egy üres fejű izomaggyal, hogy legyen kivel villogni.

Lehet hogy a következő mondatomért megköveznek, de azért vagyok itt, hogy elmondjam a véleményem. Akik az ilyen típusú srácokra buknak, gyakran inkább a "felsőrendű miss-ekhez" tartoznak.

Nem szabad általánosítani, bár sok fiú haverom van, ők már megállapították, hogy belém annyi nőiesség nem szorult mint egy marék lepkébe, én még is így érzem jól magam, és talán nem vagyok vele egyedül :)

2008. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Fiú vagyok, de nem vagyok hajlandó ebbe beletörődni. Tudom, hogy van odakint egy olyan lány, aki pont egy olyan fiúra vár, mint amilyen én vagyok! Nem szabad általánosítani! Vannak még gyöngyszemek a világon, nem mindenki korcsult el! Mindig a remény hal meg utoljára, de ha az is meghal, akkor van csak mindennek vége, ezt soha ne felejtsd el!
2008. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!