Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most csináljak hagyjam inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csináljak hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Azóval az előzmény ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És kiderül hogy nem tiltott le csak velem beszélt este és tényleg ment aludni,és hát azért eléggé leoltottam....Most mit csináljak beszéljek vele?Mert rámírt hogy ez akkor mivolt stb stb.....


2010. okt. 2. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, már az elején mondta, hogy "legyünk csak barátok"

ha minden igaz... Kedvel téged, de csak barátságot szeretne, nem mást. Ha neked ez nem megy, mert többet szeretnél, akkor mond el neki őszintén az érzéseidet, akkor ő majd dönt. Sok esély van, hogy úgy dönt, hogy "nem", de akkor legalább megpróbáltad, és tovább tudsz lépni, ha meg azt mondja, hogy "igen", akkor kaptál egy esályt és élj vele! Sok sikert

2010. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos hát most beszéltünk és úgynézki ennyivolt én nemfogok ennyit "harcolni" egy csajért sem főleg akiről tudom hogy aztsetudja mitakar... én belementem volna hogy oké csak barátok de mostmár nemérdekel.
2010. okt. 2. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor nem is szeretted... Ha ilyen könnyen lemondasz róla. akkor a helyzet csak az, hogy "tetszett"

Te tudod, de mi értelme mindent feladni? Miért nem küzdünk, azért amit szeretnénk?..

2010. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
könnyen feladtam?hát azt azért nemhinném de ha két hétig folyton azon vagyok hogy neki mi jó stb bármit megtennék érte stb stb de ő mégis kb leszar akkor szerintem teis hagynád.... és igen szeretem és mitérek vele? azt hogy mostis csak nekem sz*r és már vagy 3hete csak ő van egyfolytában a fejemben....
2010. okt. 2. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
mond el neki őszintén
2010. okt. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már mind1 :)
2010. okt. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!