Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egyszererűen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszererűen ez egy ördögi kör.

Figyelt kérdés

Lassan egy kerek éve megy ez az egész. 18 éves lány vagyok, és beleszerettem egy fiúba(18). És lész e az egész, megörülök töle. Folyamatrosan fel-fel bukkan az életembe, esélyem sincs feledni. Hülye dolgokkal, pl egy linket kapok töle üzenetben, képet rak ki rólam nyilvános helyekre, 1-1,5 havonta találkozunk bulikban. És mindig összeveszünk:@, aztánkibékülünk, de akk is összeveszünk. De csak azért, mert ő kezdi a beszólogatást, mert tudja, h többet érzek iránta, és tudja, h ezzel felcukkol, Iszonyat rossz érzés. folyamatosan rá gondolok. Nem tudom, mit tegyek, kicsit úgy érzem, h ő is érez írántam vmit, de nem tudom, lehet, h csak szeretném, h érezzen vmit, de igazából nem érez semmit. Nem tudom mit tegyek, szívem szerint megírnám neki msnen vagy ha találkozunk elmondanám neki személyesen, h mit érzek. De félek, h kinevetne, vagy elmondaná másnak. Nem tudom mit tegyek, egyszerűen felemészt ez az egész. Mit tegyek?

Jah azt elfelejtettem írni,h mi ismerkedtünk... mmint tetszettünk egymásnak. aztán , ő egyzsercsak összejött egy másik lányal. De most nincss barátnője. Jajj , olyan gyerekes ez az egész, már elegem van


2010. okt. 1. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ha felbukkan,legyél távolságtartó és lekezelő. tudom hogy nehéz,de egy idő után már nem lesz megerőltető.ha ilyen vagy,akkor elérheted hogy fusson utánad ha tényleg akar valamit.tapasztalat.

addig ameddig kedves voltam és kezdeményeztem nem jutottam sehova..

2010. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem jó maga az ötleted. De elöte mérlegelj, ha tényleg úgy gondolod hogy kinevetne, akkor azt is mérlegeld, hogy megérdemli-e hogy érezz iránt egyáltalán valamit is
2010. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem érdemli meg, h érezzek iránta akármit is. Mert egy bunkó, beképzelt srác, azt hiszi akármit megtehet...

De én szeretem, kész vége és pont, nem tudok már mit tenni ellene, annyi ideig küdöttem ezzel az érzéssel, de már feldtam.Szeretem őt, és tudom, h a lelke mélyén nagyon jó ember, szertetreméltó, úgy hozzábújnék, megölelném...

2010. okt. 2. 12:25
 4/4 anonim válasza:
Ugyan már, a lelke mélyén mindenki szeretettre méltó, csak van akinek mélyebbre kell ásni. De legyen ahogy akarod, beszélj vele, és ha kiröhög, akkor legalább már tudod hányadán álltok....
2010. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!