Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a bnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a bnőmnek, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt és az a helyzet, hogy a bnőm legjobbb bnője eléggé flegma, bunkó velem. Azt ne kérdezzétek, hogy miért, én nem ártotta neki semmit, már a kezdetektől ilyen és most már kezd is zavarni. eddig nem szóltam a bnőmnek róla, mert nemérdekelt, azt hittem, hogy majd megunja v tudomisén, de nem, állandóan lekezelő velem + ilyenek. Úgyhogy, ha úgy megyünk valahova, h őt is cipeli magával, akkor én már inkább nem is megyek, de ez azért nem megoldás. Hogyan mondjam meg a bnőmnek, hgy nem szeretném, ha a bnőjével és velem közös progikat szervezne, de mind ezt úgy, hogy a barátságukat ne tegyem tönkre? Amúgy szerintetek miért bunkózik velem? Tényeleg, egy rossz szót nem szóltam hozzű, se semmi, szóval egyáltalán nem értem. Vagy szerintetek mit tegyek?
2010. okt. 1. 20:21
 1/9 Moszuke ***** válasza:

ki mint vet úgy arat.

legyél vele te is bunkó is flegma.

én simán ezt tenném.. de olyan igazán észrevehetően és ha a csajod rákérdez mért bánsz így a barátnőjével akkor kitálalhatsz hogy hát ő kezdte hónapok óta.

de tűrheted is.. nekem aztán oly mindegy

2010. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szokásom bunkózni, főleg nem lányokkal. Még akkor sem, ha ő az velem.
2010. okt. 1. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért bunkó?

Mondjuk vagy féltékeny, hogy a barátnőjének van egy párja akivel megosztja a szabad idejét és ezért rá már nem figyel annyit mint azelőtt.

Vagy netalán tán... tetszel neki te, de nem akar elszakítani a párodtól ezért inkább szemét. (?!)


Mond meg a barátnődnek az igazat. A csaj bunkó vagy változtat magán vagy ne hozza magával ha veled találkozik.


(megjegyezném hogy semmi értelme a legjobb barátot magunkkal cipelni ha a párunkkal vagyunk, én sose szoktam és ha szoknám is nagyon zavarna)

2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:
tippelhetek? ez a "bunkó" lány csúnya, kövér, vagy c&gány?
2010. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

XD


Nem csúnya, nem kövér és még csak nem is cigány. :D


Egyébként nem hinném, hogy én tetszenék neki, mivel van barátja. :D

2010. okt. 1. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem az lenne az ötletem hogy 1 szer barátnőd előtt kérdezél rá hogy mivel érdemelkted ki ezt a beszédet ugy finoman el lehet neki magyarázni hogy , is kell a másikal beszélgetni.. az meg a másik hogy vhogy én a barátnődet se értem én nekem bármilyen jó barátnőm is lenne tutti rászolnánk ha igy beszélne a párommal. Az meg a másik mért kisérget titeket ha van neki barátja menjen vele talán a szexuális együttlétnél is ott akar majd lenni veletek.
2010. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AVATAR282827 ***** válasza:

2. válaszolóval teljesen egyetértek...az okok sokoldalúak lehetnek...erre van egy nagyon egyszerű megoldás...megbeszéled barátnőddel, és megmondod neki hogy a barátnőjével is megbeszéled hogy ez miért van...akár úgy hogy a párod is ott van, akkor mégjobban sarokba szorítod a csajt...és...ha már beszélsz vele megtudod mindenre a választ...a barátnőd meg ha szeret akkor nem akad ki ha őszintén megbeszéled vele az efféle elég fontosnak mondható dolgokat


23/f

2010. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek nincs oka haragudni rád, amíg őt nem tiltod el a barátnőjétől. Egyszerűen kérd meg, hogy ne szervezzen hármas randit.
2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a bnőm előtti rákérdezés jó ötletnek tűnik. Engem am. nem zavar, ha ott van velünk, csak normális legyen, ha én is az vagyok vele.
2010. okt. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!