Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerjem el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el a párom bizalmát?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt, és szinte minden nap mondanak neki valamit rollam ami nem igaz, ebben a volt pasim keze van tuti biztos. A volt párom megcsalt engem ezért hagytam el. De miert kell akkor kavarjon köztünk? ezt nem tudom megérteni, es van neki 2 cinkosa is akik ugyszintén terjesztik ezeket a hazugságokat. Például hogy én szoktam találkozgatni az exemmel, meg más fiukkal, folyton ilyesmiket hallok vissza, és nagyon zavar. De eddig még nekem hitt és ez sokat jelent számomra. De nem mehet ez naprol napra hogy mindig magyarázkodnom kell olyanért amit nem követtem el. Soha nem csalnám meg, és soha nem is csaltam meg senkit. Mondtam a mostani páromnak hogy mit tegyek h befejezzék, erre ő azt mondta hogy egyszerü. Érjem el hogy bizzon bennem, és akkor mondhatnak neki bármit, nem hiszi majd el.

Én teljesen beleszerettem ebbe a fiuba, es nagyon nem akarom hogy mások miatt menjünk szét. Ő is nagyon kedvel engem, és az este mondta hogy szeret engem, és reméli hogy nem fog csalodni bennem. Ő teljesen más mint a többi pasi, őszinte es nem félt elmondani a rosszakat magárol, mert szerinte jobb ha tudom, és ha nem tetszik akkor hagyjuk abba. De én elfogadom őt teljesen, és nagyon tetszik hogy őszinte hozzám. 19/L


2010. okt. 1. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A csávonak először talán magában kéne bíznia. Ha meg akarod csalni akkor úgyis megcsalod. Ha bízik benned ha nem.
2010. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"erre ő azt mondta hogy egyszerü. Érjem el hogy bizzon bennem, és akkor mondhatnak neki bármit, nem hiszi majd el."


Most akkor szeret, vagy nem szeret? Ahhoz, hogy ilyen baromságoknak ne dőljön be, csak szimplán ismernie kéne, a másik ember ismerete meg alapvető dolog volna, ha már szerelemről beszélünk.

2010. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vágd le a volt pasid farkát. Vagy legalább taposd össze.
2010. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ti sem biznátok meg 100%ban egy valakiben akit alig 3 hete hogy ismersz, es szinte minden nap sms-eket kapnal hogy mással találkozik, megcsal stb. Én megértem hogy nem bizik meg bennem teljesen, de pedig en nem csalom meg, es nem is akarom, nem talalkozgatok senkivel.

Nagyon imádom őt, nem akarom kihasznáni. szeretem es nem lennék rá képes.

2010. okt. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!