Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem vagy csak fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés
az van h volt 1 barátom és szakitottunk de kb miota elkezdödött a suli utánna összeakart velem jönni én azt mondtam hogy bocsi de nem hiszem h ujra járnénk (nem voltunk sokat együt.)de mondta h csak mellettem érezte hogy szeretik és rámirt msn-en kb 2 hete meg minden jol eldumáltunk:)és ezen a héten ráirtam 2x hogy elöször h mizu meg minden mondja semmi demost a barátnöjével beszél és enyi volt utána kérdeztem töle v-mi és megint irja h bocsi csak a barátnömmel akarok beszélni:( és most ugy érzem h szeretem. szerintetek vissza tudnám szerezni?mert ugy érzem hogy nélküle meghalok kell nekem tudom elébb kellett volna gondolkozni de ma ugy akartam szerveznia dolgomat h egy buszal menjek vele mert tudom mékkel jár de nem jött össze ajjjj segitsetek lécci én szeretem:$ :(:(:(HELP!!
2010. okt. 1. 18:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igy történt:( de azért köszii vagy ugy h szia most ráérsz beszélgetni vagymost is a b.nöddel besz?:) kismosolyal és ha kérdi miért kérdem h jolmegvagytok?és amit mondtál...
2010. okt. 1. 19:05
 12/14 anonim ***** válasza:
A szerelem arra való, hogy a valóságban éljék meg, nem MSN-en.
2010. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
tuudom de valahogy el kell kezdeni.. én is jobban szeretném személyesen hidd el...
2010. okt. 1. 19:11
 14/14 Cheerleader ***** válasza:
Én két dologra gondolok. Az első az hogy azért akarod őt ennyire mert rájöttél h elveszítheted(elveszítetted) és féltékeny vagy a másik csajra. Vagyis ha összejönnétek talán már nem is kellene annyira mert már nem kihívás. A másik az hogy tényleg szereted és csak elhalasztottad azt az alkalmat amikor együtt lehettetek volna és ő megunta hogy loholjon utánad így keresett mást. Ebben az esetben ha kicsit pedálozol de ne nyomulj túlságosan,akkor még talán van esélyed. Ja és mindenképpen mond el h mit érzel iránta.
2010. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!