Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem vagy csak fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés
az van h volt 1 barátom és szakitottunk de kb miota elkezdödött a suli utánna összeakart velem jönni én azt mondtam hogy bocsi de nem hiszem h ujra járnénk (nem voltunk sokat együt.)de mondta h csak mellettem érezte hogy szeretik és rámirt msn-en kb 2 hete meg minden jol eldumáltunk:)és ezen a héten ráirtam 2x hogy elöször h mizu meg minden mondja semmi demost a barátnöjével beszél és enyi volt utána kérdeztem töle v-mi és megint irja h bocsi csak a barátnömmel akarok beszélni:( és most ugy érzem h szeretem. szerintetek vissza tudnám szerezni?mert ugy érzem hogy nélküle meghalok kell nekem tudom elébb kellett volna gondolkozni de ma ugy akartam szerveznia dolgomat h egy buszal menjek vele mert tudom mékkel jár de nem jött össze ajjjj segitsetek lécci én szeretem:$ :(:(:(HELP!!
2010. okt. 1. 18:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
vagy ha feljön msn-re kérdezzem meg hogy jol kijönn abarátnöjével?és miért akart összejönni velem másodjára??és hátha leesik neki valamit és akkor hátha lép.vagy ha nem?hogy csináljam nekem kell visszaakakrom kapni én 18 leszek ö 19
2010. okt. 1. 18:53
 2/14 anonim válasza:
Szerintem csak féltékeny vagy mert már nem a tiéd de attól függetlenül sztem még lehet h szereted és ahogy elolvastam szerintem a fiú is csak féltékennyé akart tenni mert olyan sokszor mondta h a bnőjével beszél.. És ha így van akk lehet h reagálni kéne arra amit írt h pl: kár h bnőd van már.. És ezzel rájön h megint őt akarod és ha tényleg szeretett akk ott fogja hagyni az új lányt ha létezik..
2010. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már vége van. Ha szeret téged visszajön hozzád. Ha nem hagyd őt békén.
2010. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
uuuuuurrrrrriiisten köszii erre nem is gondoltam de most megint irjak be neki?amikor 2x igy lekoptatott?:S
2010. okt. 1. 18:56
 5/14 anonim válasza:
találj ki vmi indokot amiért ráírhatnál..abban már nem tudok segíteni
2010. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
már multkor is az volt de már félek ráirni csak felgmázna velem :/ pedig visza kell kapnom vagy sms??de azmeg már mien:/
2010. okt. 1. 18:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 18 és 19, ne haragudj.

Gondolkozz kicsit és akkor meg fogod tudni oldani a problémid. Mi nem tudjuk helyetted.

2010. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
miért?most leszek 18 ö meg elmult 19 merttt???
2010. okt. 1. 19:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz annyinak és nem sértegetni szeretnélek.

Ha nem mondod meg mit érzel, ő soha nem fogja tudni.

Főleg ha van nője.. Miért dobná, egy olyanért, aki leszarja.

2010. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hát az elején az ui-ban is arról írtál h ráírnál és rákérdeznél h mivan a bnőjével...ezt megcsinálhatod h kezd úgy h szja mizu szal kedvesen h tudja h még mindig uan az a lány vagy akit szeretett és nem egyből a lényegre térj rá hnem előtte beszélgess vele h ne flegmázzon.. :)


18:55

2010. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!