Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez szerelem vagy fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez szerelem vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj akit már kb. 2 éve ismerek. 1x kavartunk is de nem lett belőle semmi extra. Azóta csak ilyen szia-szia viszonyban vunk. Ám mostanában valahogy más szemmel kezdtem el ránézni. Ezen a héten pedig már két 2 intim álmom is volt a csajjal. (az egyik szex, a másikban pedig összejöttünk mint 1 rendes pár.) Amikor vége lett az utóbbi álomnak tök csalódottan ébredtem h csak álom volt.
2011. febr. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
midnen szerelem kb 1,5-2 hónapos fellángolással kezdődik utána picit kihűltök, ebben a szakaszban kell nagyon odafigyelni, nhogy szakítás legyen, távkapcsolatok általában ilyenkor mennek tönkre.. (enyém is elég rosszul áll emiatt :S) nem értem a kérdést, mivel a szerelem maga is egy fellángolás.. :)
2011. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fellángolás. Első véleményével nem értek egyet, szerintem arra kell figyelni, hogy a fellángolást ne keverje össze az ember a szerelemmel, és így ne jöjjenek össze, mert a fellángolás elmúlik és csak csalódás meg fájdalom marad helyette. A szerelem nem egyenlő a fellángolással, a szerelem egy jóval mélyebb, erősebb "kapocs" (majd ha tényleg szerelmes leszel majd látni fogod :)). Annyit tudok tanácsolni, hogy ne siesd el. Az, hogy kavartatok meg szia-szia viszonyban vagytok még édes kevés. Hívd el valahova, ismerjétek meg igazán egymást, aztán eldől...
2011. febr. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!