Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek vagy ne tegyek semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy ne tegyek semmit?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja ismerek 1 srácot, aki a csoporttársam. Írt nekem, h mi lenne ha 1ik délután sétálnánk, én válaszoltam, hogy mehetünk. A sétára eddig még nem került sor, de még csak 3 napja válaszoltam. De nekem tetszik a srác, csak nem tudom, hogy mit csináljak, h ezt ő is észre vegye. Én úgy veszem észre, hogy tetszem neki, de nem vagyok bennt biztos...Segítsetek, h mit csináljak ilyen esetben!Értelmes válaszokat kérek, köszönöm!
2010. okt. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Legyél tisztában a saját érzéseiddel és az övével is. És hagyd, hogy ő keressen. Tudod: a férfi dolga a teperés.
2010. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az n érzéseimet tudom..de az ővét nem és ez idegesít...:S:S
2010. okt. 1. 17:54
 3/7 A kérdező kommentje:
jav: Az én
2010. okt. 1. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem ha ő írt,hogy elmehetnétek vhova egyik du. az mindenképpen jó.:D

Lehet,hogy még nem annyira tetszel neki,de megismerkedne veled,hogy milyen is vagy.:)

Háát,sztem mosolyogj rá,néha bókolhatsz mondhatsz neki..stb.:) (Tudom,hogy a férfiaknak kéne bókolni először,vagyis általában így szokás,de én lány vok és volt,hogy a fiúnak mondtam 1-2 bókot.:Pszerintem kicsit hatottam az egójára.:D Szal jól esett neki.:) DE,azért nem nyaliztam neki.:D)

2010. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*bókolhatsz neki
2010. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cheerleader ***** válasza:

Szia. Szerintem a 21.században élünk szóval te is nyugodtan kezdeményezhetsz. Menj oda hozzá mosolyogj kedvesen és kérdezd meg tőle viccesen hogy a sétával mi lesz?! Vagy kérd meg hogy kísérjen haza és addig is tudtok kettesben dumálni. Ha pedig félénk vagy akkor ott az msnen és beszélgessetek minél többet és ott is szóba hozhatod a sétát, cukrászdát, mozit bármit. És a beszélgetéseitekből megtudod h mit érez.

Remélem segítettem.

2010. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menjetek el vele sétálni.
2010. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!