Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam? Ezzel most mit akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam? Ezzel most mit akar? Többi lent

Figyelt kérdés

1 év után szakított a pasi velem ,hogy nem szerelmes már... de folyamatosan azt hajtogatja, hogy késöbb próbáljuk meg és nem egyszer mondta el vis vigasztalás képpen hanem kb 25 ször hogy késöbb próbáljuk meg!

ezzel csak engem akar megnyugtatni v tényleg igy gondolja?


2010. szept. 30. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

hát ha közbe bőgtél és durcáztál akkor csak nyugtatgatott.


kérdés:

tényleg újrakezdenéd vele később? miért?...mi a garancia arra hogy másodjára tovább tart egy évnél?

2010. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért akarja később, mert most még kicsit ki akarja élni magát, megismerni másokat és majd ha lenyugodott akkor vissza valakinez, aki tényleg komoly
2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem durciztam meg sirtam...mondtam neki hogy nekem jó igy is ha igy gondolja...de késöbb én már nem leszek és erre azt mondta hogy ez hülyeség mert késöbb is lehet akár mi mert nem megcsalás vagy bármilyen megbántó ok miatt szakítottunk!és ezek után is majd késöbb mert tui hogy összefogunk még jönni!szerintem ez nem normális...:)
2010. szept. 30. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kell neki mas is,de viszont teged megtart biztositeknak,ha valami rosszul sul el,akkor van akihez visszamenni,ismeros


a 22 eves F

2010. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem folytasd vele mert ahogy olvastam a kommentedet akkor arra jöttem rá hogy ő csak azért mondta hogy megtudja mutatni hogy visszatud szerezni de az is lehet hogy fogadott egy barátjával hogy'' na figyu én ezt a csajt seperc alatt visszaszerzem'' de lehet hogy csak élénk a fantáziám ezt dönts el te
2010. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat, az elso baratommal 5 evig voltunk egyutt. szakitottunk, mert fiatalok voltunk, elsok voltunk egymasnak, es mast akartunk mindketten. Aztan sok idobe telt, mig elfelejtettem, de sikerult. Nemreg talalkoztam vele, neki kozben gyereke lett, nekem nincs most kapcsolatom. Belegondoltam, ha o is szabad lenne, csalad nelkul, akkor biztos, hogy ujrakezdenenk. Felnottunk, eltunk, es nagyon szerettuk egymast. Lattam rajta, hogy gyerek-elettars ide-oda, neki is hasonlo dolog jutott az eszebe. Es visszacsinalna par dolgot, ahogy en is.

Nem tudod eldonteni, h mi lesz par ev mulva. Majd akkor es ott kiderul. Ha igy akarta a baratod, akkor legyen igy. Aztan majd meglatjatok, hogy alakul az elet, de semmi nem lehetetlen. Szerintem.

26/N

2010. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!