Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesecisztám van, mit lehet...

Vesecisztám van, mit lehet ezzel tenni? Az ultrahangon az orvos azt mondta hagyjam.

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon és a bal vesémben apró cisztákat találtak. A doki azt mondta, nem kell félnem, és ne tegyek semmit, de nem szeretném, hogy később ebből gondom legyen, meg hát... megtanultam, hogy az orvosoknak sem szabad mindig hinni, párszor félrekezeltek már. :S Szóval ezzel lehet valamit csinálni, hogy ne nőjenek, vagy eltűnjenek?

18/L


2009. nov. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lelkiprobléma a gyökere: párkapcsolat. El kell rajta gondolkozni, vagy a hiánya, vagy ha van, talán nem megfelelő.
2009. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak,de ahogy maguktól kialakultak,úgy el is tűntek...9 hónapra rá szívódtak fel...egyébként az előttem szólónak teljesen igaza van:) én is elgondolkodtam ezen annak idején:)
2009. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi köze a párkapcsolatnak a vesémhez? :S Bocs, de én eddig nem nagyon hallottam ilyenekről, max. annyiról, hogy a stressz kiválthat betegségeket. De miért pont a párkapcsolat? Egyébként tényleg nincs barátom, és az utóbbi 2 évem is elég rosszul telt ilyen téren. :S
2009. nov. 26. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukámnak több évtizede vannak ciszták a veséin. Mivel nem okoznak panaszt, így teendő sincs velük. Időnként ellenőrzik és ennyi. Ezek egyébként minden esetben jóindulatúak, folyadékkal telt "bullácskák", talán a vízhólyaghoz tudnám hasonlítani, persze sarkítva.
2009. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy örökletes policisztáról van-e szó, mert annak sajnos semmi köze a párkapcsolatokhoz. Amíg nem okoz panaszt nincs is gond. (Amíg nem növekszenek a ciszták, kiszorítva az egészséges veseszövetet.)
2010. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!