Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megint én írjak neki? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megint én írjak neki? 22F

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátnőm habár tegnap is hívott, hogy találkozzunk (találkoztunk is) de amikor nem vagyunk együtt, pl. ma nem hív, nem is üzen hogy mivan velem, hanem mindig csak én. Utoljár vasárnap írt ha jól emlékszem este, és ma se láttam. Szal megint én írjak? Vagy hagyjak ki 1 napot, aztán hátha majd zavarni fogja, és keresni fog ő is?
2010. szept. 30. 19:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
de megmerjem azt tenni, hogy ma nem írok neki és nem is hívom, és akkor majd ha holnap keres, kiderül hogy hiányzom-e neki? szabad ilyet?
2010. szept. 30. 19:59
 12/12 anonim ***** válasza:
még szép!
2010. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!