Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok ezért szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ezért szakítani, nektek erre rámenne a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, 2 éve költöztünk össze. A 30-as éveinkben járunk, tehát a bulizós korszakunkat nagyrészt együtt éltük meg. Az elején nyilván sokkal többet jártunk el barátokkal külön és együtt is. Viszont a közös bulik szerintem 50%-a veszekedés miatt hát mondjuk úgy, elbaszódott. Ezek a veszekedések abból erednek, hogy én nőből vagyok, engem zavarnak a férfitémák vagy az fordult elő, hogy elhanyagolt a bulikon. A barátom pedig hirtelen haragú, ahogy látta rajtam, hogy valami nem tetszik, már kiabált és szakítani akart. Sokszor feleslegesen akadtam ki valamit, viszont sokszor ő is felhúzta magát felesleges dolgokon, szóval inkább ketten csesztük el. Most már annyira nem érdekelnek a bulik, de sajnos most voltunk egy fesztiválon és az sem sikerült fényesen, ezzel pedig mindkettőnknél betelt a pohár. Nekem a bulik nem számítanak annyira, hogy ezért elgondolkozzak a szakításon, viszont a barátomnak ez sokkal jobban fáj, holott ő is hibás, és ezért belekerültünk egy hatalmas hullámvölgybe. Ő is tudja, hogy nem ezen kellene múlnia, de ő azt mondja, hogy nem szeretné ha egy darabig velül mennék. Egyébként ezen kívül nagyon jól megvagyunk. Nektek ez szakító ok lenne vagy megpróbálnátok helyre hozni?
2022. dec. 6. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Buli, fesztivál miatt vitázni? Vagy azért, mert közös program ideje közben mással foglalkozik?

Nem mindegy.

De szerintem butasagokon vitatkozni eléggé tré, mi lenne ha komoly gondok adódnának?

Ha nem tudtok jobb irány felé mozogni, hiába tudjátok, hogy mindketten hibásak vagytok akkor semmi értelme tovább folytatni...

2022. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

"ahogy látta rajtam, hogy valami nem tetszik, már kiabált és szakítani akart"


Nem értett meg, nem törődött azzal, hogy te mit szeretnél, hogy neked jó-e, kiabált (nem gondolta, hogy halkan is meghallod?), szakítani akart.


Ő Ő Ő

És te hogy érezted megad ezalatt, és hogy vagy most?

2022. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
"mindkettőnknél betelt a pohár"
2022. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha azt írod, hogy egyébként nagyon jól megvagytok, akkor minek erőltetik a közös bulizást?

Nem kell mindig egymás seggében lenni, menjetek külön bulizni, ha ez ilyen fontos.

2022. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen toxikus kapcsolatban én biztosan nem lennék, mind a ketten toxikussá teszitek.


A bulizós korszakom alatt én pont ezért voltam inkább szingli és akkor lett utána újra barátom, mikor felnőttem agyban egy párkapcsolathoz. De amúgy ha téged zavarnak a férfitémák, akkor minek mész olyan buliba, ahova csak a srácokkal megy?

2022. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

"elhanyagolt a bulikon

azt mondja, hogy nem szeretné ha egy darabig velül mennék

Egyébként ezen kívül nagyon jól megvagyunk."


Nem vagytok meg jól.

De ha nem sürgős, még várhattok a szakítással.

2022. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég tré ez a kapcsolat így, és mindketten tehettek róla.
2022. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Kulon menjetek bulizni.

Ne beszeljetek kozben egymassal.

Hagyjatok tobb maganszferat egymasnak. Nincs belenezes egymas telojaba.

2022. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"A barátom pedig hirtelen haragú, ahogy látta rajtam, hogy valami nem tetszik, már kiabált és szakítani akart." Itt ez az igazi probléma. A barátod egy érzelmi zsarnok.
2022. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!