Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok ilyet lányok?

Figyelt kérdés
Röviden kb tegyükfel nincs barátotok.Megismernétek egy normális fiút akivel nagyon jól elvagytok tényleg bírjátok egymást a kinézetével sincs semmi gond viszont barátságtól többet nemakartok,legyen az idő megismerkedéstől számítva kb 3hét.Elhívnátok magatokhoz a srácot csak úgy ellenni stb?Vagy max csak akkor ha többet is éreztek iránta?
2010. szept. 30. 18:26
 1/4 Moszuke ***** válasza:
100%

ajj de akkor értesd meg a sráccal hogy nincs köztetek semmi. CSAK barátság. mert ez k&rvára félreérthető.

így is ha meg mondod az arcába nem feltétlen fog eljutni az agyához mert buták a fiuk.

biztos vagyok benne hogy holnap már jönni fog a kérdés:


sziasztok!

van egy lány nagyon jól érezzük egymást meg minden, de ő azt mondta csak barátok lehetünk.. viszont most meg áthívott magához:S mitévő legyek? szerintetek szeret még is? kotont vigyek?


de mondjad csak, nem gáz ez ha áthívod, csak tudasd vele a szándékaid khhééérleeeek!

22/fiú

2010. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
márcsak az a sz*pás hogy énvagyok a csávó :D és azért kéredeztem hogy akkor vajon mit gondolhat :D
2010. szept. 30. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet régen, még itt is aludt a haverom.Nem akartam tőle semmit....csak utána derült ki, hogy ő igen.

De ugyanez volt egy másik haverommal is.Tőle se akartam semmit.De ő már 5 éve a párom.:D

szóval a kérdésedre a válasz:fogalmam sincs.:)

2010. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nekem is pont ugyanez a válaszom fogalmam sincs mitakar :D
2010. szept. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!