Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, csajok, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, ti miért csinálnátok ilyet? Help pls!

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden az elejéről kezdeni:

Van egy lány akivel megismerkedtem de mivel más városba lakunk inkább msn-en tartottuk a kapcsolatot.Eleinte felváltva írogattunk egymásra.szinte minden nap beszélgettünk,volt hogy több órán keresztül.Ez így ment 1 hónapig.Aztán jött a suli.Elfoglaltabb lett...

összeveszett egy közös barátunkkal és én hülye megpróbáltam kibékíteni őket ami nem nagyon sikerült:(.Így utólag rájöttem nem kellett volna beleavatkoznom de már késő.

Szal a lényeg,hogy azóta nem beszéltünk msn-en.Azt mondta elfoglalt a suli miatt és ezért nincs fent...én ezt el is hittem viszont kiderült,hogy azóta már új msn-t csinált magának és engem elfelejtett felvenni...a régire pedig azóta se jött fel és nem is fog.Azóta 2szer találkoztam vele élőben és akartam is vele beszélgetni kicsit viszont ő csak köszönt aztán tovább ment.látszott rajta,hogy nem nagyon akar beszélgetni velem.


Tehát lányok elsősorban tőletek kérdezem:

Ti miért csinálnátok ilyet?Miért lépnétek ki ilyen hirtelen egy srác életéből?Tényleg ennyire gáz,hogy beleszóltam egyszer az életébe?:S

ja igen én 18F ő 16L


2010. júl. 23. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne 16 évessel kezdj, kereshetnél egy kicsit érettebbet!

Egyébként valószínűleg másik srác tetszett neki, vagy csak simán te nem jöttél be. Ha akart volna valamit, felvett volna a máik címére. Hagyd a francba, bunkó vol veled.

19/L

2010. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*volt, elnézést
2010. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:)!Igazad van hagyom a francba.Eddig is ezt tettem viszont most fél év után újra találkozni fogok vele.De akkor maradok a köszönésnél továbbra is.
2010. júl. 23. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányok nem éppen az ésszerű döntéseikről híresek. Bármi oka lehet rá. Főképp a sértődés.

Ilyen lányokkal nem érdemes bármit is kezdeni, akiknek a karrier család stb mindig is fontosabb lesz mint a párkapcsolat. Hobbipasi lennél mellette.

2010. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

xxDarkoNxx igen ezt kezdem megtapasztalni...:)

jöhetnek még vélemények

2010. júl. 23. 21:24
 6/10 anonim válasza:
szerintem a lány már régebb óta akart veled szakítani de gyáva volt bevallani és ez egy jó ürügy volt arra h elhagyjon. egy szó nélkül.
2010. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ezen igy kiakadt képzeld el mi lenne akkor ha rálépnél az uj cipöjére

inkább hagyd:D

16L

2010. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
vagy az,hogy soha nem gondolta komolyan veled és nem érdekled őt, csak szórakozott amikor veled több órán át beszélgetett, nyilván ha érdekeleted volna te lettél volna az első akit felvett. A másik lehet annyira megsértetted,hogy várna valamit tőled,hogy tegyél valamit, persze nem csak egy bocsi hanem több, csinálj valamit, beszéljétek meg mond meg neki mit érzel, ha nem mondod meg és csak kerülgeted a forró kását nem lesz semmi belőle, most melyik a jobb ha megtudod,hogy ugyanúgy érez és lesz valami vagy ha csak reménykedsz fölöslegen?
2010. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy nagy ribanc volt vagy te nem vagy tul szép de ha egyikse akkor nem tom :D
2010. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 love,smile,have fun válasza:
Hát először is a lányoknak ez is bejön az is bejön,nem állnak le egynél hanem többen gondolkoznak és akkor remélhetőleg az egyik tuti bejön.Lehet hogy te egy voltál közölük?De a táv kapcsolatok amugy sem működnek.. És lehet hogy a személyedben csak egy barátra talált és megunt.Azért hogy beleszóltál az életében pedig jó indok végetvetni neki..
2010. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!